Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 4 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Harmonia kosmosu - VIII Zlot Ludzi Nowej Ery 2011  (Przeczytany 10599 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tijavar
Gość
« Odpowiedz #9 : Maj 25, 2011, 09:22:50 »

A jeśli ktoś mu zrobi "nalot", by wspaniałomyślnie sprawdzić, czy właściwie wypoczywa w swym domu, a go nie będzie? Ja nie wiem, nie wiem  Z politowaniem Dlatego najlepiej powiedzieć, że ma się b. duży stres w pracy i istnieje pilne zapotrzebowanie na udanie się na łono natury - a Leszek właśnie znalazł świetne miejsce - ośrodek rehabilitacyjny pod wieżycą!  Duży uśmiech

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Maj 25, 2011, 23:09:27 »

zresztą może z uwagi na tematykę poruszaną na Harmonii i Twoje zainteresowania, jakiś psychiatra "bez szemrania" da Ci zwolnienie Duży uśmiech
proszę Cię Leszku...z powodu szkolenia nie być na Harmonii Z politowaniem
Duży uśmiech no tak... gorzej byłoby, gdyby zamiast zwolnienia zarządził obserwację  Chichot
No nic, zobaczę, wszystko rozstrzygnie się do 10 czerwca.
To dobra okazja, aby się spotkać, ale - niezależnie od Harmonii, możemy zawsze zorganizować sobie inną "okazję" tego lata.
Trzymaj się brachu! Uśmiech

@tijavar
biorąc pod uwagę charakter tegorocznej Harmonii:
"Zaczynamy 24 czerwca w piątek o godzinie 16.30 otwarciem zgromadzenia ludzi pragnących tworzyć ruch społeczny wolnych ludzi: DOSYĆ! (...) Rozpoczynamy debatę na temat oddolnego organizowania się Polaków w obronie przed totalną destrukcją życia jaką system wprowadza we wszystkich aspektach naszej egzystencji. (...)" to rehabilitacja może mieć ciekawy przebieg  smiech2 Mrugnięcie

kochające buziaki

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 23:22:09 wysłane przez Leszek » Zapisane

Tijavar
Gość
« Odpowiedz #11 : Maj 25, 2011, 23:17:47 »

"Zaczynamy 24 czerwca w piątek o godzinie 16.30 otwarciem zgromadzenia ludzi pragnących tworzyć ruch społeczny wolnych ludzi: DOSYĆ! (...) Rozpoczynamy debatę na temat oddolnego organizowania się Polaków w obronie przed totalną destrukcją życia jaką system wprowadza we wszystkich aspektach naszej egzystencji. (...)" to rehabilitacja może mieć ciekawy przebieg

smiech2

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Maj 26, 2011, 00:08:51 »

Mówią, że dla chcącego nic trudnego ,ale .. nie wiem sam jak mi się ten czerwiec potoczy. Bardzo bym chciał Was spotkać tam .. eech.  U mnie niestety nie da się wykpić L4 . Biznes is biznes, a czasy trudne.
3 majcie kciuki , miejcie wiarę , to będę .

Spanie preferuję tak jak Radosław - pod chmurką przy dobrej pogodzie. Ewentualnie w aucie na rozłożonym siedzeniu jak będzie padać. Ćwiczyłem to już na Woodstocku więc spoko Mrugnięcie

pozdr
East

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #13 : Maj 26, 2011, 13:13:37 »

"Zaczynamy 24 czerwca w piątek o godzinie 16.30 otwarciem zgromadzenia ludzi pragnących tworzyć ruch społeczny wolnych ludzi: DOSYĆ! (...) Rozpoczynamy debatę na temat oddolnego organizowania się Polaków w obronie przed totalną destrukcją życia jaką system wprowadza we wszystkich aspektach naszej egzystencji. (...)" to rehabilitacja może mieć ciekawy przebieg  smiech2 Mrugnięcie

kochające buziaki

Miło spotkać bratnie dusze....
Dołącze do Was w odpowiednim czasie....
Na razie działam w podziemiu.....

Tymczasem pozdrawiam

Tijavar
Gość
« Odpowiedz #14 : Maj 26, 2011, 17:07:50 »

Pozdrowienia dla człowieka w podziemiach (tak się to odmienia?)   Duży uśmiech cmok

MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #15 : Maj 26, 2011, 17:30:23 »

Pozdrowienia dla człowieka w podziemiach (tak się to odmienia?)   Duży uśmiech cmok

Tak. Uśmiech
 tuli

Tijavar
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 21, 2011, 15:22:45 »

Potwierdzam swoją obecność (97%), mało tego, mam ok. 3 miejsc w samochodzie, zabiorę z Wrocka lub z drogi Wroc - Sobótka Duży uśmiech

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 21, 2011, 23:33:11 »

Tija , jak na chwilę obecną , to ja również potwierdzam swoje przybycie w liczbie być może nawet trzech pancernych (  syn, ja i pies ). Szarik wabi się Puszek , ale zaprawiony w pancernym wozie po sporych przejściach . Riese wymięka Mrugnięcie

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Strony: « 1 2 3 4 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: