Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Harmonia kosmosu - VIII Zlot Ludzi Nowej Ery 2011  (Przeczytany 10995 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Czerwiec 30, 2011, 21:32:28 »

Wybacz MHS mi moje wrażenia. Na prawdę niczym się tam nie zainspirowałem jeśli chodzi o sam program jak i o występujących ludzi, no, może poza autentycznie zajaranym ziołami i nasionkami prelegentem Uśmiech

Wydarzenie może i prestiżowe, lecz nie dla mnie. To nie w świetle jupiterów ani w mocy mikrofonów znajdują się prawdziwe skarby, tylko w ludzkich sercach. Ludzie chcą dobrze , chcą rozwijać się na różnych poziomach i to jest wspaniałe, tylko nie budujmy wokół tych wydarzeń tzw PRESTIŻU proszę.
Tyle razy, MHS wyśmiewałeś budowanie różnych systemów ,że wiesz o co mi chodzi. To co jest na prawdę ważne i co się wydarzyło W MOIM PRZEKONANIU , nastąpiło poprzez GÓRĘ , wokół niej i w jej interakcji z ludźmi poza tym , co nagrano na kamery, bo tego zwyczajnie tam nie może być widać.

Od razu wyjaśniam, że nie trzymałem się ściśle ramówki programowej. Moje serce pozostało na szlakach górskich tej okolicy.Tam spędziłem większość czasu i tam odczułem COŚ, czego żaden wykład nie mógł mi dać. Wybacz mi ten nieprofesjonalizm bracie.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #28 : Czerwiec 30, 2011, 21:55:40 »

Wydarzenie może i prestiżowe, lecz nie dla mnie.

Czytając  program z pierwszego dnia (którego poniżej wkleję) jestem pod wrażeniem, tego co można było się dowiedzieć, czy nawet doświadczyć.
Mam tu na myśli choćby koncert gongów i mis tybetańskich !
No...ale jak to mówią - co komu po drodze.....

Koncert Gongi i misy tybetańskie w wykonaniu grupy Witolda Jabłońskiego
17.00
Nowoczesne technologie jako narzędzie destrukcji ludzkości – wystąpienie Dariusza Kwietnia
17.30
Hodowle i masowe zabijanie zwierząt – ciężka karma ludzkości – wystąpienie przedstawiciela Towarzystwo Świadomości Kryszny
17.50
GMO a wyżywienie ludzi – wystąpienie prof. dr hab. Katarzyny Lisowskiej
18.20
DOSYĆ niszczenia żywności, zdrowia i bioróżnorodności przez korporacje – Julian Rose i Jadwiga Łopata z Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
19.00
Polska energetyka. Gaz łupkowy – projekt „rozłupywania” Polski – Zbigniew Tynenski z Centrum Zrównoważonego Rozwoju w Łodzi
19.30
Stop NWO. Moja droga do roku 2012 – Mikołaj Rozbicki
20.10
Czy ziemiom polskim grozi zwyrodnienie? – Witold Nowakowski ze Stowarzyszenia „Dziedzictwo Natury” i Grupy Zdrowa Ziemia
20.40
Przejawy upadku współczesnej cywilizacji. Przesłanki tworzenia nowego, wielkiego ruchu społecznego DOSYĆ – Janusz Zagórski
21.05
Potęgi naszego świata – USA a Chiny – Roman Fierfas
21.30
Zachowania ratunkowe w dzisiejszych czasach – Józef Onoszko z Łodzi
22.00
Sztuka przetrwania – Dariusz Kwiecień
22.20
Filmowe materiały promocyjne
Materiały filmowe

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Tijavar
Gość
« Odpowiedz #29 : Czerwiec 30, 2011, 22:19:36 »

Trzeba było wyleźć z podziemia  i przyjechać Oczko Co było, to było, każdy coś wziął dla siebie i odjechał.

Darka Kwietnia naprawdę podziwiam i doceniam, póki co, za każdym razem robi na mnie wrażenie  Uśmiech Fajny wykład. Dobrze byłoby zastosować coś z tego w praktyce, choćby dla lepszej kondycji - tu, np. po ciemku wleźć na Ślężę i z niej zleźć, kiedyś spróbuję.

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Czerwiec 30, 2011, 23:02:34 »

Hehe  ,Tija , po ciemku  ?
No to ja bym się pisał na to Uśmiech
MHS
Mam tu na myśli choćby koncert gongów i mis tybetańskich !

A to było dobre i słychać było wszędzie, gdzie byłeś w stanie odebrać przesłanie. Coś jak rezonans Schumanna Uśmiech

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #31 : Czerwiec 30, 2011, 23:25:53 »

Trzeba było wyleźć z podziemia  i przyjechać

Z ''podziemia'' jak  na razie wyleźć się nie da.
Za bardzo skomplikowane układy ''polityczne'' na Ziemi  i w ''kosmosie''.
Dużo bólu, ale...wciąż czas.....  Mrugnięcie

Tijavar
Gość
« Odpowiedz #32 : Lipiec 01, 2011, 07:30:42 »

A czy "podziemie" to nie jest aby stan ducha? Kosmos, Ziemia, układy, podziemia... MEM, pozytywnych wibracji w tym "podziemiu" Ci życzę  ach Ty... :) i do zobaczenia gdzieś w "przestrzeni"  usmiech

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #33 : Lipiec 03, 2011, 09:58:45 »

Wystąpienie Janusza Zagórskiego na temat powstającego ruchu społecznego pod nazwą "Dosyć", które odbyło się podczas Harmonii Kosmosu w 2011 roku w Masywie Ślęży. Więcej informacji wkrótce na www.januszzagorski.pl .

Janusz Zagórski o ruchu społecznym "DOSYĆ" 1/2
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Eud4fiNfRIs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Eud4fiNfRIs</a>
2/2
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OEcaR5tmHeE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OEcaR5tmHeE</a>

« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 10:00:53 wysłane przez Leszek » Zapisane

percepcja
Użytkownik
**

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #34 : Lipiec 05, 2011, 09:39:41 »

Jednak dalej Dariuszowi Kwietniowi nie odpuszczają.
cytat:
"Dariusz Kwiecień, niezależny badacz tajemnic III Rzeszy, demaskator zbrodni Lebensborn wracając samochodem z występów na Harmonii Kosmosu został na skrzyżowaniu w Pabianicach uderzony na skrzyżowaniu przez szybko nadjeżdżający samochód."

źródło: http://januszzagorski.pl/2011/07/01/zdjecia-rozbitego-samochodu-jakim-jechal-dariusz-kwiecien/

Pozdrawiam

Strony: « 1 2 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: