logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Project Blue-Beam – blisko finału...  (Przeczytany 2499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tijavar

 • Gość
Project Blue-Beam – blisko finału...
« dnia: Maj 30, 2011, 13:53:44 »
Tak ku pamięci.To wygląda na próbę generalną. Wczoraj (26 maja) w programie Hola Todos telewizji peruwiańskiej pokazano niezwykłe nagranie wielkiego statku kosmicznego, UFO… Nagranie było dokonane rzekomo za pomocą telefonu komórkowego. Materiał został podobno przekazany za darmo stacji telewizyjnej. Oczywiście jest to falsyfikat, jednak ktoś musiał w niego włożyć sporo pracy – zachodzi więc pytanie po co?

Realizatorzy projektu Blue-Beam, o którym już pisaliśmy, stopniowo przygotowują społeczeństwo na „inwazję obcych” czy też „przyjście Mesjasza”. Setki wież GWEN w USA i nie tylko będzie służyło emisji dźwięków prosto do naszych mózgów, potrzebna jest tylko bardzo realistyczna projekcja, żeby ludzie uwierzyli, że to co obserwują jest cudem (To mnie zaintrygowało ze względu na HAARP * tija). Niestety, nie jest to niewinna zabawa, można bowiem przewidzieć, że  „inwazja obcych” będzie momentem przełomowym, pretekstem do wprowadzenia rządu światowego i wypuszczenia szwadronów śmierci na ulice, aby te w sposób systematyczny mogły mordować opozycję polityczną. Wszystko po to by zrealizować chory plan depopulacji. Z mocną opozycją nie jest to możliwe, bowiem ludzie uświadomieni szybko mogliby zarazić prawdą dużą część społeczeństwa.

Takie rozwiązanie nie byłoby niczym nowym w historii – wszystkie reżimy totalitarne miały na początku swojego istnienia wielkie czystki.

Project Blue-Beam będzie szczególnie nakierowany na Sany Zjednoczone, gdzie kilkadziesiąt milionów Chrześcijan jest od kilkudziesięciu lat przygotowywane do powtórnego przyjścia Chrystusa, a Żydzi na przyjście Mesjasza. Lucyferianie, którzy są autorami tych chorych planów muszą się jednak spieszyć, bowiem w USA powstaje bardzo silna opozycja i niezależne media, które szybko przejmują kontrolę nad tym krajem. Dlatego też można się będzie spodziewać wydarzeń, które mogły by dać więcej czasu oprawcom, jak manipulacje pogodą w celu spowodowania kataklizmów czy zamachów terrorystycznych.

Nie pomoże im też afera ze sfałszowanym certyfikatem urodzenia prezydenta Obamy, tu na ratunek idzie wojna z Pakistanem i specjalne uprawnienia niedawno nadane Prezydentowi przez Kongres. Oczywiście media w 100% działają w interesie satanistów, np. nikt nawet nie pisnął o sprawie karnej założonej przez FBI rządowi federalnemu w związku ze sfałszowaniem certyfikatu urodzenia.

źródło:http://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/27/statek-matka-w-ufo-project-blue-beam-blisko-finalu/

Offline Michał-Anioł

 • między niebem a piekłem
 • Moderator Globalny
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 1338
 • Płeć: Mężczyzna
 • Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym
  • Zobacz profil
  • Imaginarium
Odp: Project Blue-Beam – blisko finału...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2011, 14:31:41 »
ale czemu zło przepisujesz lucyferianom?Przecież to stereotyp wręcz mem wprowadzony do naszej pamięci, po zapoznaniu się z historią chrześcijaństwa widać ewidentną manipulację tą nazwą.
Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!
www.imaginarium.org.pl

Tijavar

 • Gość
Odp: Project Blue-Beam – blisko finału...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2011, 14:48:10 »
Michał, to tylko art. z niżej wymienionego źródła, mnie zaintrygowała pewna zaznaczona wzmianka, a nie chciałam jej wyciągać z kontekstu bo zrobiłoby się zamieszanie. Ad. samego artu, niech każdy czyta między wierszami.

Offline east

 • Moderator Globalny
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 614
  • Zobacz profil
  • Email
Odp: Project Blue-Beam – blisko finału...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2011, 16:01:55 »
Jeśli to zrobią (projekcje holograficzne) , to muszą być przygotowani perfekcyjnie, gdyż każda ,najdrobniejsza nieścisłość zostanie wychwycona ,tak jak z  tym filmikiem z Peru. Od razu uznano to za fake.
Generalnie nie ma już dnia, żeby ktoś gdzieś nie zauważył UFO i co ? I nic. Nikogo to specjalnie nie rusza.

Tak więc jeśli akcja blue -beam ma odnieść spektakularny sukces to musi być wprowadzona stanowczo , pewnie, nagłośniona w mediach i poparta rządowymi komunikatami , a efekty wizualne w tym wszystkim to jedynie języczek u wagi. Przykład ze szczepieniami przeciwko świńskiej grypie pokazał , że ludzie nie dają się nabierać nawet na rządowe komunikaty.

Podobnie jest z tymi głosami czy też szumami w uszach :

Al Murredin: Straszne jest, że mają technologię, która umożliwiwa przesyłanie dźwięku bezpośrednio do ucha środkowego, brzmi to jakby ci Bóg lub anioł w głowie mówił 9…) to nie jest śmieszne, nie można spać.
(…) to jest konwerter telewizyjny (…) wysyłają one niesłyszalne sygnały, które są odbierane przez podświadomość, w związku z czym zarówno ty jak i miliony innych ludzi jest podstępnie hipnotyzowanych przez tą nowoczesną technologię. Odłącz kabel i telewizor i problem ustąpi. Odsuń się też od komputera na jakiś czas (…)


http://monitorpolski.wordpress.com/2011/01/09/dzwieki-w-uszach-plomby-w-zebach-i-ladowanie-gigantycznego-ufo-w-peru/

Ta wypowiedź jest dość charakterystyczna. Ludzie , którzy ocierają się na co dzień z czymś dla nich uciążliwym po pewnym czasie uczą się z tym żyć, albo tego unikać. Dlatego nie liczyłbym tu na efekt zaskoczenia.

Najciekawiej będzie, jak przy okazji blue-beam ujawni się prawdziwe UFO :))
Siły manipulujące wpadną we własne sidła. A ludzie i tak nie zauważą wielkiej różnicy :)
dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...