logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dr. Burzyński i jego walka o prawo do leczenia nowotworów  (Przeczytany 2349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leszek

 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 1781
  • Status GG
  • Zobacz profil
  • swietageometria.info
  • Email
Dr. Burzyński i jego walka o prawo do leczenia nowotworów
« dnia: Czerwiec 19, 2011, 15:44:28 »
Do 20 czerwca można oglądać w sieci za darmo poruszający dokument (wersja angielska) zatytułowany "Burzyński: Cancer is Serious Business" ("Burzyński: Nowotwór to poważny interes"). Film ten dokumentuje wieloletnią walkę dr. Stanisława Burzyńskiego, amerykańskiego lekarza, który - jako pierwszy - przełamał zbrodniczy proceder Wielkiej Farmacji, która konsekwentnie eliminuje wszelkie alternatywne - od swoich własnych - metody leczenia nowotworu.

Dr. Burzyński wynalazł w 1970 roku Antyneoplastons - lek oddziaływający na ludzkie geny, który skutecznie leczy długą listę nowotworów uznawanych powszechnie za nieuleczalne.

Walka pojedynczego lekarza z korporacyjnym systemem Wielkiej Farmacji trwa od 40 lat (czy to nie przerażające??). W roku 2009 udało mu się zakończyć II etap procedury dopuszczenia leku do obrotu. Nikomu z jego poprzedników nie udało się dotrzeć do tego miejsca. Albo byli zmuszeni do rezygnacji ze swoich badań, albo ginęli. W zasadzie nikomu poza Maxem Gersonem nie udało się zajść tak daleko, choć Gerson nie walczył wprost z Wielką Farmacją, tylko udało mu się stworzyć sieć placówek propagujących jego własną antynowotworową dietę. Zresztą Max Gerson zapłacił życiem za swoje osiągnięcia, zaś jego instytut jest prowadzony przez jego córkę. (Film pt: "Cud terapii Gersona" w wersji polskojęzycznej jest w naszym Kinie)

Dr Burzyński także miał momenty grozy w swoim życiu, kiedy to Food and Drug Administration (amerykańska agenda stojąca na straży interesów Wielkiej Farmacji) przez 10 lat usiłowała zamknąć mu usta w trybie procesów sądowych, gdzie jego życie było nominalnie zagrożone wyrokiem 290 lat więzienia oraz 18,5 milionami USD kary.  Na szczęście i ku zdumieniu Wielkiej Farmacji w 1995 roku Dr. Burzyński został uznany niewinnym stawianych mu zarzutów i mógł dalej kontynuować swoje badania.

Obecnie lekarz kieruje III etapem dopuszczania leku do powszechnego obrotu i warto się pomodlić, by mu się udało go doprowadzić do końca. Wprowadzenie  Antyneoplastons na rynek umożliwi każdemu naukowcowi i każdej placówce otrzymanie indywidualnej licencji na produkcję i sprzedaż leku - z pominięciem korporacyjnych zbrodniarzy Wielkiej Farmacji.

Film jest w wolnej dystrybucji do 20 czerwca(...). Po tym terminie będzie dostępny w postaci odpłatnego DVD. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.burzynskimovie.com/.


Źródło: http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1053:dr-burzyski-i-jego-walka-o-prawo-do-leczenia-nowotworow&catid=44:swoje&Itemid=125


Film jest także na Vimeo

http://vimeo.com/24821365