Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zlot Ludzi Forum Świętej Geometrii  (Przeczytany 21773 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« : Czerwiec 26, 2011, 18:02:43 »

Witajcie
Natchniony ślężańską atmosferą ( właśnie wróciłem z "wyprawy" w okolice Harmonii Kosmosu ) o czym wyraziłem się tutaj
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,787.new.html#new
, wyczuwając wewnętrzną potrzebę , nie tylko zresztą moją, postanowiłem założyć ten wątek.

Sądzę, że czas dojrzał do tego, aby skrzyknąć się gdzieś wszyscy razem w jakiejś ciepłej porze roku.
Wydaje mi się, że znamy się na tyle, że nie będziemy się krępować wzajemną obecnością, a przejdziemy od razu do meritum sprawy, czyli .. do wymiany poglądów n/t ŚG.
Proponuję za pierwszym razem nie silić się na żadne organizatorskie wolty, gwiazdy itd, a po prostu stworzyć miejsce i klimat dla małej społeczności forumowej i mam nadzieję, że nie tylko wirtualnej.
Aby też tematu nie rozmydlać za bardzo można by zorganizować spotkanie pod roboczym hasłem przewodnim  " higieny życiowej wg śg"  .
Na miejsce pierwszego zlotu proponowałbym Szczecin lub okolice ze względu na osobę założyciela tego forum, Leszka.
Termin - gdzieś w sierpniu ?
Przyjazd i zakwaterowanie na własny koszt na ośrodku gdzie można postawić auto i wynająć stosowne do własnych potrzeb lokum (pokój, albo namiot ), a także się wyżywić na miejscu. Oczywiście nie upieram się przy Szczecinie, to może być każda inna propozycja do ogólnej akceptacji. Jeśli to jednak będzie Szczecin to oferuję się aby jakieś fajne, klimatyczne miejsce znaleźć i zaangażować się organizatorsko.

Przyznaję się od razu, że ten wątek podjąłem sam, nawet bez porozumienia z Leszkiem, gdyż po pierwsze dlatego, iż nie chciałbym obarczać go dodatkowym kłopotem związanym z organizacją, a po drugie dlatego, że właściwym spiritus movens tego przedsięwzięcia nie jest Leszek, ani ja , tylko Tijavar. Ja zostałem przez nią tym tematem "zaczarowany" Mrugnięcie i dlatego wychodzę z inicjatywą podjęcia się go z zastrzeżeniem terytorialnym do Szczecina i okolic. Dalej moje "macki" nie sięgają Uśmiech

Temat rzuciłem roboczo, szukam pozytywnego oddźwięku i oczekuję dalszych pomysłów/ propozycji od Was Uśmiech

pozdro
East

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Vortex7
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 26, 2011, 18:11:27 »

No ja byłbym jak najbardziej ZA!
Oczywiście Szczecin, lub okolice najchętniej Mrugnięcie Jakby co, mogę pomóc, East.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 18:30:23 wysłane przez Vortex7 » Zapisane

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 26, 2011, 18:25:39 »

Dzięki Vortex7 ,ziomku, czułem , że się odezwiesz  smiech2. Pomoc przy organizacji tak doświadczonego kolegi na pewno się przydałaby,  ale może ktoś ma inne, lepsze pomysły, poczekajmy Uśmiech

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 26, 2011, 19:13:04 »

@East, co Ty mnie tak tym tłustym drukiem... Mrugnięcie

Co do spotkania, to jak najbardziej.Trzeba tylko ustalić oczekiwania ludzi. Czy ma to być spotkanie towarzyskie czy - jak sugerujesz - robocze. Myślę, że i jedno i drugie. Co do tematu, to chyba nie ma co go z góry określać. Moim zdaniem, najlepiej byłoby jakby każdy chętny przygotował małą opowieść o tym co jest mu najbliższe w tym co robi - takie swoiste credo. Od strony merytorycznej to by wystarczyło, na początek. Znajdziemy jakieś fajne "magiczne" miejsce, które każdemu będzie odpowiadać Trzeba więc zgrać się "w miejscu i w czasie". Nie upieram się przy Szczecinie. Niech zdecyduje "klimat" miejsca, który wszystkim będzie odpowiadał.
Z tym czasem, to  faktycznie u mnie krucho. Jestem jak najbardziej za, ale... jutro znów wyjeżdżam na tydzień...
Dlatego faktycznie lepiej byłoby, aby ktoś inny zajął się sprawami organizacyjnymi. Trzeba popytać ludzi jaki charakter spotkania najbardziej im odpowiada.
Na razie! Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 19:18:05 wysłane przez Leszek » Zapisane

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 26, 2011, 20:51:06 »

Nikt , jak sądzę, nie upiera się co do miejsca , że musi to być Szczecin, mnie to się po prostu wydało logiczne, ze względu na Twoją "tłustą" Mrugnięcie osobę Leszku hehe , bo większość z nas wie już, że z czasem u Ciebie krucho, a nie wyobrażam sobie, aby taka impreza odbyła się bez Ciebie. Byłoby Ci się dużo łatwiej wyrwać od obowiązków choć na kilka godzin na zlot.

Natomiast wszelkie pomysły na "oś konstrukcyjną", czyli temat przewodni zlotu mile widziane. Niech się każdy zainteresowany wypowie.
Tu na miejscu ( w Szczecinie )  mogę postarać się o jakiś darmowy rzutnik , coby go do kompa podłączyć i sala by się znalazła po znajomości.

Tijavar
Gość
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 26, 2011, 21:22:53 »

Było już kilka "kuluarowych" głosów w sprawie spotkania, więc zanim nam słońce spłata jakiegoś figla i uniemożliwi kontakt cybernetyczno - telefoniczny trzeba rzucić pomysłem topograficznym Oczko Proponuję ten rok, bo w przyszłym kto wie, czym będą wszyscy zajęci, i proponuję też uśmiechnąć się do Anioła, bo z tego, co słyszałam od Leszka, ma wprawę w organizacji takich przedsięwzięć i może zna jakieś miejsce, które będzie dla każdego optymalne, czyli jakiś "złoty środek Polski" Mrugnięcie

Poza tym, jak u zainteresowanych z terminami? Jest okres urlopowy, każdy ma coś zaplanowanego, więc, czy nastawiamy się na tryb dłuższego weekendu, czy też jeszcze inaczej. Mi pasuje wszystko byle od sierpnia. Mogę wziąć na siebie część organizacji. Jeśli chodzi o "program", myślę, że ten się sam ułoży, wystarczy się spotkać, zupełnie na "luzie" i się zacznie  Oczko ... Trzymajcie się ciepło.

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 26, 2011, 22:25:01 »

Mnie osobiście pasuje każde miejsce w Polsce Uśmiech , chociaż optuję za Szczecinem ( tu Was nie było ! ) ze względu na Leszka

Planów urlopowych u mnie nie ma ( praca ma swoje wymagania) , więc wskazany bardziej weekend któryś sierpniowy.

Michał , jako że Anioł, choćby i upadły Mrugnięcie zapewne wniesie coś do tematu interesującego.
Wypadałoby wybrać to miejsce troskliwie, taką Ostoję  na wypadek wszelaki czy też konieczności przyszłego zboru choćby i ze wzgl na słoneczne psikusy w zakresie komunikacji, ale to już lepiej pozostawić kobiecej intuicji Uśmiech , albo rozmowom głębokim na tym pierwszym spotkaniu.

Tija, od czegokolwiek byśmy nie wyszli i tak się skończy " na luzie"  choćby zaczęło się inaczej. To przecież oczywiste Uśmiech

Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 26, 2011, 22:30:40 »

Pomysł super, lokalizacja- myślę że dużo zależy od frekwencji, Uć jest prawie w centrum Polski więc jak by było dużo osób z całego kraju był by to tzw złoty środek .Organizacyjnie jestem w stanie zorganizować podobne warunki jak na harmonii w zeszłym roku  lub kameralnie w zaprzyjaźnionym klubie w centrum miasta, ale chętnie też wybrał bym się do Szczecina Uśmiech

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 26, 2011, 22:42:54 »

Uć byłaby całkiem OK nawet.

Tak na prawdę jednak , docelowo , marzy mi się lokalizacja w pobliżu "magicznej" góry, albo jakiegoś tajemniczego innego miejsca z dala od tzw cywilizacji.
Michale , widziałem to zeszłoroczne miejsce harmonii, jest piękne. I nawet do jeziorka powędrowało 5groszy coby tam kiedyś wrócić, także super pomysł.

Tak  docelowo.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: