logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Zlot Ludzi Forum Świętej Geometrii  (Przeczytany 31789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tijavar

• Gość
Odp: Zlot Ludzi Forum Świętej Geometrii
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 27, 2011, 08:31:22 »
Toś east poleciał ze Szczecina w Sudety  :D: To może Jedlina Zdrój, fajna baza wypadowa w ciekawe miejsca, ale to już mój osobisty bzik, nie będę Was po sztolniach ciągała  :oczko: Ale rzeczywiście, dobrze byłoby znaleźć miejsce z "kamienia i drewna" jak to mawia Winter, i w otoczeniu czegoś zielonego, mam jakieś wiejskie ciągotki... Czas uśmiechnąć się do Wujka Google  :oczko:

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 27, 2011, 09:19:00 »
@vortex7 jasne, gdziekolwiek to będzie ,zabieramy się razem.

@tijavar w doborowym towarzystwie to ja polecę wszędzie na taki zlot :) Może być Jedlina Zdrój nawet i Uć też

Moja szczecińska propozycja miejscówkowa wygląda tak :

Teren Mariny nad jez Dąbie w Szczecinie. Wystarczająco daleko od miasta, wśród zieleni i blisko większej ilości wody ( co nie jest bez znaczenia prawda Tija ? ;) )
Zakwaterowanie z drewna i kamienia :

warunki bytowe:
http://campingmarina.pl/Domki/Domki_pl/Index.htm

Tam też duże pole namiotowe i kawiarenka

http://campingmarina.pl/Camping1/obrazek_009.jpg
Zlot Ludzi Forum Świętej Geometrii

Tutaj więcej info  http://campingmarina.pl/
W plenerze stoi namiot, pod którym można zainstalować się z rzutnikiem .

http://campingmarina.pl/Imprezy/obrazek_023.jpg
Zlot Ludzi Forum Świętej Geometrii

Cennik pobytowy podam jak się tam wybiorę na rowerku dziś/jutro.
No i istnieje możliwość wyczarterowania na dobę jachtu typu D-Z ( szalupa dziesięć osób załogi ) z pobliskiego HOM-u ( Harcerski Ośrodek Morski)

Dla celów integracyjnych, załoga :)
Nic tak bowiem nie integruje jak harówka na wspólnej galerze ;)
To taka już moja własna inicjatywa "skrzywiona" moim hobby.
Camping Marina ma własną keję (przystań jachtową ) więc z "parkowaniem" D-Z tki nie ma problemu.

Do centrum miasta tez w sumie daleko nie jest- autobusem 30 minut.

Ale przyznam się iż po ostatnim łażeniu po górach wciąż mi mało i równie mile widziane są wiejsko-górskie klimaty.

pozdr
East
dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...

Offline Vortex7

• Zaawansowany użytkownik
    • Bezdomny blog
    • Email
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 28, 2011, 01:21:25 »
Sprecyzujmy lokalizację:

East-pomysłodawca, i ja - gdziekolwiek acz ze wskazaniem na Dąbie dyżurne, jakby co.
Leszek - gdziekolwiek, acz bywa zajęty (pomysł na clou jest bardzo ok)
Tijavar - ciągnie na południe, trudno nie odmówić klimatu i fajnych możliwych miejscówek
Michał-Anioł - ostrożnie
Lucyfer, Radosław, MEM HEI SHIN - nie zabrali głosu dotychczas, a szkoda.

Myślę, że w tym zacnym gronie, trzeba to rozegrać i przedstawić finalnie - ok. 20 powinno uczestniczyć w spocie.
Tak docelowo to widzę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 01:27:15 wysłana przez Vortex7 »

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 28, 2011, 08:24:13 »
Dzięki Vortex7 za tak zacne podsumowanie  :) Ja chętnie bym tam ujrzała również SasQ...
A z praktycznego punktu widzenia, east orientowałeś się jak oni stoją z terminami? Myślałam również o Sławie, ale zaczynam przychylać się powoli do Łodzi (choć góry wciąż aktualne  ;D). W sumie ile dni bierzemy pod uwagę? Bez tego ciężko będzie się orientować z wolnymi terminami gdziekolwiek. Miłego dzionka  :slonko:

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 28, 2011, 08:40:21 »
Zorientuję się co do terminów w Marinie bo jeszcze tam nie dojechałem.
Natomiast sądzę, że czas spotkania to minimum weekend .Piątek/Sb/Ni , ewentualnie również poniedziałek.
To chyba optymalnie tak by było z uwagi również na pracę zawodową.
dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...

Tijavar

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:55:15 »
Po dłuższym zastanowieniu proponuję zamknąć wątek i przenieść go na priv. Ci, którzy są zainteresowani niech dają znać Leszkowi. Spotkanie wypadnie najpewniej w sierpniu, grupka  będzie kameralna i kilku dniowa – w sam raz na początek, więc myślę, że trzeba wykreślić z listy ambitne plany na „weekend pod żaglami” – może kiedy indziej ;)
Trzeba też zawęzić opcje spotkania do - góra - 3 miejsc i z nich, w zależności od wolnych terminów, coś wybrać.  Wystarczy dach nad głową i podłoga do spania... reszta to przecież „imaginarium” ;) wszystko zależy od nas. Taka moja propozycja. Pozdrawiam!

Offline Echnaton

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 28, 2011, 10:56:06 »
Chętnie zgłosiłbym swój akces. Uwarunkowania praca/rodzina nie pozwalaja mi jednoznacznie się zdeklarować. Zobaczymy. Fajna idea i trzymam kciuki...

@East ta Marina wygląda całkiem sexownie ;) Dla mnie jednak troche daleko... jestem za centrum. Ale to ćwierć głosu jeżeli robicie jakiś plebiscyt.

Samo spotkanie będzie zapewne sympatyczne i integracyjne. Czy jest jakiś zarys planu działania ? Jeżeli przymierzacie sie do 3-4 dni to zapewne będą to dni rozbite tematycznie. Ja jestem zdecydowanie miłośnikiem ŚG + obserwacji nieba, a tematyka poboczna (GMO, chemitrails, te jakies gady Icka etc.) kompletnie mnie nie kręci... dlatego tych polemik ewentualnie chciałbym uniknąć :)

Super jakby dali radę dotrzeć Sasq i Lucyfer. Może akurat udałoby się wyświetlić premierowo Rodina i trochę o nim pogadać. O teorii i praktyce... o Wollfie, Powell'u. Chętnie zobaczyłbym wykład MHS i jego teorii w sprawach zasadniczych (Big Bang + czarna dziura) bo tutaj jakoś strasznie fragmentarycznie, żeby nie powiedzieć chaotycznie :) Radosław ma już chyba wprawę w prowadzeniu prelekcji... także jego starozytne kultury w odniesieniu do ŚG były by strzałem w dziesiątkę... ale to takie moje luźne wizje tego spotkanka... kombinujcie jak najlepiej - trzymam kciuki :)

Pozdrawiam

PS Tijavar czemu uciekać z tematem na priv ? Nie rozumiem... na razie jest garstka chętnych. Niech ludzie czytaja...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 11:00:51 wysłana przez Echnaton »
Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti

Offline east

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 28, 2011, 11:33:14 »
A ja się z Tijavar zgadzam, że szczegóły dotyczące miejsca spotkania w ekskluzywnym ;) -bądź co bądź - gronie nie powinny być upubliczniane no bo nie każdy musi wiedzieć dokąd w konkretny weekend wybiera się konkretna osoba, a to forum czytają niejedne oczy.

Tego  wątku bym jednak nie zamykał. Wykorzystajmy go do zebrania chętnych i wyrażenia oczekiwań, ustalenia maksymalnie 3 miejsc spotkania jako opcje, zaś osoby rzeczywiście zainteresowane i zdeklarowane na spotkanie ostatecznie ustalą termin oraz miejsce z Leszkiem, ze mną, lub z innym koordynatorem właściwym miejscowo :) Na początku niech będzie to Leszek, na priv, lub skype. Najlepiej byśmy zrobili skypową telekonferencję w tej sprawie którejś soboty.

Pozostawmy temat żagli zatem na boku. Jak na razie widzę trzy opcje : Szczecin, Łódź , Wrocław ?

Offline mephistopheles

• Aktywny użytkownik
    • Email
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 28, 2011, 11:41:46 »
Hej.
Pomysł spotkania jest świetny :)  chętnie skorzystałbym z możliwości poznania Forumowiczów.
Sierpień to dobry czas na organizację tej inicjatywy.
Osobiście do Szczecina nie dam rady się dostać, lecz Wrocław lub Łódź jest w zasięgu.

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 18:38:58 wysłana przez mephistopheles »
To, co naprawdę ważne, musi być odkryte,
lecz nigdy zrealizowane (S. Bellow)

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 28, 2011, 15:45:14 »
Hej
Ja niestety bardzo rzadko jestem w Polsce więc raczej nie będę mógł się zjawić