Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zlot Ludzi Forum Świętej Geometrii  (Przeczytany 21871 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #81 : Sierpień 09, 2011, 11:42:09 »

Szkoda że ciebie nie było East ,pogadaliśmy troche nasz tajemniczy gość też nas zaskoczył ,wykłady SasQ jak i nowy film zaprezentowany przez Roberta wykazały dobitnie na potrzebę częstszych spotkań jak i produkcji naszych własnych materiałów, gdyż to co przynosi świat jest coraz bardziej wtórne.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2011, 11:46:23 wysłane przez Michał-Anioł » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #82 : Sierpień 09, 2011, 12:12:17 »

No proszę, ten tajemniczy gość cofnąć się musiał w czasie o jakieś 10 lat co najmniej Mrugnięcie
Wtedy był zapewne na tym samym etapie zrozumiawszy, iż tylko rozwijanie własnej drogi poznania świata ma sens (renormalizacja - to coś co usiłowano mi zrobić ,ale nie wyszło im najlepiej. Nassim Haramein ). Dziś inspiruje nowych myślicieli wpadając na chwilę na imprezę Mrugnięcie
  Częstszym spotkaniom zdecydowane TAK .

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #83 : Sierpień 09, 2011, 13:30:22 »

Cześć Wam! Uśmiech

No szkoda, że paru starych bywalców forum nie dojechało.
Ciekawe co by się wtedy działo, bo im więcej indywidualistów tym trudniej jest się za coś zabrać... Duży uśmiech
No i było miło. Zebraliśmy się razem jak białka podczas sortowania w chromatografii, odkrywając liczne podobieństwa miedzy nami
No i było miło. Zebraliśmy się razem jak białka podczas sortowania w chromatografii, odkrywając liczne podobieństwa miedzy nami i rozkodowując w międzyczasie Matrixa po same fale stojące... a mnie teraz czeka jeszcze trudniejsze wyzwanie, czyli jak wyrównać na całym ciele poziom opalenizny UśmiechUśmiechUśmiech
No właśnie, od razu powiało poezją Duzy usmiech

---
Przyjechaliśmy w sumie trochę w ciemno, rozpoznawczo. Przynajmniej ja tak to odbieram. Patrząc z dzisiejszej perspektywy, dodałbym do tego spotkania prezentację, pokazującą moje priorytety w dość szerokiej dziedzinie zwanej świętą geometrią. Pomyślałem, że z racji założenia kiedyś tego forum, coś takiego mogłem zrobić...
---
@Michał, co do materiałów, to i owszem. Trzeba byłoby tylko zastanowić się KTO i CO KONKRETNIE CHCIAŁBY zrobić. Wtedy można myśleć o jakimś materiale, w który zaangażowałyby się osoby, którym jest po drodze.
---

Częstsze spotkania by się przydały, bo osobisty kontakt to osobisty kontakt... A tak w ogóle, to idealny byłby dłuższy "wyjazd w nieznane"... Może warto pomyśleć? A jeśli chodzi o konkretną pracę, to wiele rzeczy można dogadywać choćby przez Skype.

No nic to, to na razie tyle!

Pozdrawiam!

« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2014, 10:34:02 wysłane przez Leszek » Zapisane

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #84 : Sierpień 09, 2011, 18:53:52 »

Hejka! Uśmiech
No to może klika fotek na pamiątkę? Nikt nie zgłaszał sprzeciwu, więc wrzucam.

Przy ognisku przed domem Uśmiech (W środku mamy gościa z zagranicy... Mrugnięcie ) Sorry, za jakość zdjęcia po prawej, na górze. Po prostu, nie zdążyłem się ponownie zmaterializować i dlatego moje nogi są nieco przezroczyste i stąd ta ziarnista jakość zdjęcia... Mrugnięcie

Miejsce, w którym - nazwijmy to  - pracowaliśmy...Mrugnięcie     Basia, dzięki! Uśmiech

Widok z miejsca, w którym pracowaliśmy - na palenisko, Wisłę i okolicę...

« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2014, 10:36:55 wysłane przez Leszek » Zapisane

MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #85 : Sierpień 10, 2011, 17:17:37 »

Hejka! Uśmiech
No to może klika fotek na pamiątkę? Nikt nie zgłaszał sprzeciwu, więc wrzucam.

Przy ognisku przed domem Uśmiech (W środku mamy gościa z zagranicy...

Witam !
Zdjęcia super...
Tylko czy moglibyście jeszcze bliżej się przedstawić - kto jest kto ?
Anię  i Leszka oczywiście rozpoznaję....

Czy ten Pan z fujarką to może @Michał- Anioł ?  Duży uśmiech
A, która to pani jeśli (oczywiście mogę spytać) Mahamaya.Domyślam się, że to ta Pani z długim warkoczem ?  myśli
A SaSQ, Shilder, East ?

Tymczasem pozdrawiam ?

MHS

« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2011, 17:21:51 wysłane przez Leszek » Zapisane
Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #86 : Sierpień 10, 2011, 17:31:49 »

Zostawmy coś domysłom i zmysłom Mrugnięcie

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
SasQ
Collegium Invisible
Zaawansowany użytkownik
*

Quanta rhei... :-)

5127368

Saskachewan sasq
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #87 : Sierpień 10, 2011, 18:39:24 »

To by w sumie nie było głupie, gdyby każdy, kto nie był na zlocie, spróbował swoich sił w skanowaniu mentalnym i spróbował intuicyjnie rozpoznać, na wyczucie, kto jest kim ;-) A później porównalibyśmy wersje i wybrali kto okazał się być najlepszym mentatem ;-)

« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2011, 19:11:04 wysłane przez Leszek » Zapisane

Naukowy kącik kwantowy Saska:  http://nauka.mistu.info/  usmiech
Ostatnio dodane artykuły: Splątanie kwantowe rozplątane
MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #88 : Sierpień 11, 2011, 14:43:34 »

To by w sumie nie było głupie, gdyby każdy, kto nie był na zlocie, spróbował swoich sił w skanowaniu mentalnym i spróbował intuicyjnie rozpoznać, na wyczucie, kto jest kim ;-) A później porównalibyśmy wersje i wybrali kto okazał się być najlepszym

Są niewyobrażalnie większe rzeczy do zrobienia niż zabawa w zgaduj - zgadulę.
Pozatem twierdzenia typu (skanowanie mentalne. etc) -  nie jest w pełni zrozumiałe bez szerszych wyjaśnień w sensie niezależnym.

andi
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #89 : Sierpień 12, 2011, 08:44:32 »

Witam.Chciałbym zapytać czy może ktoś planuje wstawić jakieś krótkie podsumowanie zlotu ,może SasQ wykład by w skrócie wstawił.....
Ja pracuje za granicą ,nie miałem szans choćby na parę godzin wpaść poznać osobiście forumowiczów.

Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: