Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zlot Ludzi Forum Świętej Geometrii  (Przeczytany 20805 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Vortex7
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 27, 2011, 00:24:47 »

Uć?  Mrugnięcie Może być i Uć, choć daleko troszkę i "przypadkowo" byłem tam zlotkowo-organizacyjnie w lutym. Również "przypadkowo" mój pracodawca jest z Łodzi, hehe.

Faktycznie, fajniej by było gdzieś zaciszniej niż w centrum miasta, lokalizacja w zasadzie bez różnicy (East, mam nadzieję, że przygarniesz do autka niezmotoryzowanego).  Mrugnięcie

Urlopowo u mnie niespecjalnie jest, ale pracę mam w kratkę, więc jak będzie termin znany do końca lipca, to ułożę sobie odpowiednio grafik ze zmienniczką i te 2-3 dni wolnego da się załatwić.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Tijavar
Gość
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 27, 2011, 08:31:22 »

Toś east poleciał ze Szczecina w Sudety  Chichot To może Jedlina Zdrój, fajna baza wypadowa w ciekawe miejsca, ale to już mój osobisty bzik, nie będę Was po sztolniach ciągała  Oczko Ale rzeczywiście, dobrze byłoby znaleźć miejsce z "kamienia i drewna" jak to mawia Winter, i w otoczeniu czegoś zielonego, mam jakieś wiejskie ciągotki... Czas uśmiechnąć się do Wujka Google  Oczko

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 27, 2011, 09:19:00 »

@vortex7 jasne, gdziekolwiek to będzie ,zabieramy się razem.

@tijavar w doborowym towarzystwie to ja polecę wszędzie na taki zlot Uśmiech Może być Jedlina Zdrój nawet i Uć też

Moja szczecińska propozycja miejscówkowa wygląda tak :

Teren Mariny nad jez Dąbie w Szczecinie. Wystarczająco daleko od miasta, wśród zieleni i blisko większej ilości wody ( co nie jest bez znaczenia prawda Tija ? Mrugnięcie )
Zakwaterowanie z drewna i kamienia :

warunki bytowe:
http://campingmarina.pl/Domki/Domki_pl/Index.htm

Tam też duże pole namiotowe i kawiarenka

Tutaj więcej info  http://campingmarina.pl/
W plenerze stoi namiot, pod którym można zainstalować się z rzutnikiem .

Cennik pobytowy podam jak się tam wybiorę na rowerku dziś/jutro.
No i istnieje możliwość wyczarterowania na dobę jachtu typu D-Z ( szalupa dziesięć osób załogi ) z pobliskiego HOM-u ( Harcerski Ośrodek Morski)

Dla celów integracyjnych, załoga Uśmiech
Nic tak bowiem nie integruje jak harówka na wspólnej galerze Mrugnięcie
To taka już moja własna inicjatywa "skrzywiona" moim hobby.
Camping Marina ma własną keję (przystań jachtową ) więc z "parkowaniem" D-Z tki nie ma problemu.

Do centrum miasta tez w sumie daleko nie jest- autobusem 30 minut.

Ale przyznam się iż po ostatnim łażeniu po górach wciąż mi mało i równie mile widziane są wiejsko-górskie klimaty.

pozdr
East

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Vortex7
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 28, 2011, 01:21:25 »

Sprecyzujmy lokalizację:

East-pomysłodawca, i ja - gdziekolwiek acz ze wskazaniem na Dąbie dyżurne, jakby co.
Leszek - gdziekolwiek, acz bywa zajęty (pomysł na clou jest bardzo ok)
Tijavar - ciągnie na południe, trudno nie odmówić klimatu i fajnych możliwych miejscówek
Michał-Anioł - ostrożnie
Lucyfer, Radosław, MEM HEI SHIN - nie zabrali głosu dotychczas, a szkoda.

Myślę, że w tym zacnym gronie, trzeba to rozegrać i przedstawić finalnie - ok. 20 powinno uczestniczyć w spocie.
Tak docelowo to widzę.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 01:27:15 wysłane przez Vortex7 » Zapisane

Tijavar
Gość
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 28, 2011, 08:24:13 »

Dzięki Vortex7 za tak zacne podsumowanie  Uśmiech Ja chętnie bym tam ujrzała również SasQ...
A z praktycznego punktu widzenia, east orientowałeś się jak oni stoją z terminami? Myślałam również o Sławie, ale zaczynam przychylać się powoli do Łodzi (choć góry wciąż aktualne  Duży uśmiech). W sumie ile dni bierzemy pod uwagę? Bez tego ciężko będzie się orientować z wolnymi terminami gdziekolwiek. Miłego dzionka  słonko

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 28, 2011, 08:40:21 »

Zorientuję się co do terminów w Marinie bo jeszcze tam nie dojechałem.
Natomiast sądzę, że czas spotkania to minimum weekend .Piątek/Sb/Ni , ewentualnie również poniedziałek.
To chyba optymalnie tak by było z uwagi również na pracę zawodową.

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Tijavar
Gość
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 28, 2011, 10:55:15 »

Po dłuższym zastanowieniu proponuję zamknąć wątek i przenieść go na priv. Ci, którzy są zainteresowani niech dają znać Leszkowi. Spotkanie wypadnie najpewniej w sierpniu, grupka  będzie kameralna i kilku dniowa – w sam raz na początek, więc myślę, że trzeba wykreślić z listy ambitne plany na „weekend pod żaglami” – może kiedy indziej Mrugnięcie
Trzeba też zawęzić opcje spotkania do - góra - 3 miejsc i z nich, w zależności od wolnych terminów, coś wybrać.  Wystarczy dach nad głową i podłoga do spania... reszta to przecież „imaginarium” Mrugnięcie wszystko zależy od nas. Taka moja propozycja. Pozdrawiam!

Echnaton
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #16 : Czerwiec 28, 2011, 10:56:06 »

Chętnie zgłosiłbym swój akces. Uwarunkowania praca/rodzina nie pozwalaja mi jednoznacznie się zdeklarować. Zobaczymy. Fajna idea i trzymam kciuki...

@East ta Marina wygląda całkiem sexownie Mrugnięcie Dla mnie jednak troche daleko... jestem za centrum. Ale to ćwierć głosu jeżeli robicie jakiś plebiscyt.

Samo spotkanie będzie zapewne sympatyczne i integracyjne. Czy jest jakiś zarys planu działania ? Jeżeli przymierzacie sie do 3-4 dni to zapewne będą to dni rozbite tematycznie. Ja jestem zdecydowanie miłośnikiem ŚG + obserwacji nieba, a tematyka poboczna (GMO, chemitrails, te jakies gady Icka etc.) kompletnie mnie nie kręci... dlatego tych polemik ewentualnie chciałbym uniknąć Uśmiech

Super jakby dali radę dotrzeć Sasq i Lucyfer. Może akurat udałoby się wyświetlić premierowo Rodina i trochę o nim pogadać. O teorii i praktyce... o Wollfie, Powell'u. Chętnie zobaczyłbym wykład MHS i jego teorii w sprawach zasadniczych (Big Bang + czarna dziura) bo tutaj jakoś strasznie fragmentarycznie, żeby nie powiedzieć chaotycznie Uśmiech Radosław ma już chyba wprawę w prowadzeniu prelekcji... także jego starozytne kultury w odniesieniu do ŚG były by strzałem w dziesiątkę... ale to takie moje luźne wizje tego spotkanka... kombinujcie jak najlepiej - trzymam kciuki Uśmiech

Pozdrawiam

PS Tijavar czemu uciekać z tematem na priv ? Nie rozumiem... na razie jest garstka chętnych. Niech ludzie czytaja...

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 11:00:51 wysłane przez Echnaton » Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 28, 2011, 11:33:14 »

A ja się z Tijavar zgadzam, że szczegóły dotyczące miejsca spotkania w ekskluzywnym Mrugnięcie -bądź co bądź - gronie nie powinny być upubliczniane no bo nie każdy musi wiedzieć dokąd w konkretny weekend wybiera się konkretna osoba, a to forum czytają niejedne oczy.

Tego  wątku bym jednak nie zamykał. Wykorzystajmy go do zebrania chętnych i wyrażenia oczekiwań, ustalenia maksymalnie 3 miejsc spotkania jako opcje, zaś osoby rzeczywiście zainteresowane i zdeklarowane na spotkanie ostatecznie ustalą termin oraz miejsce z Leszkiem, ze mną, lub z innym koordynatorem właściwym miejscowo Uśmiech Na początku niech będzie to Leszek, na priv, lub skype. Najlepiej byśmy zrobili skypową telekonferencję w tej sprawie którejś soboty.

Pozostawmy temat żagli zatem na boku. Jak na razie widzę trzy opcje : Szczecin, Łódź , Wrocław ?

Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: