Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zlot Ludzi Forum Świętej Geometrii  (Przeczytany 20804 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
SasQ
Collegium Invisible
Zaawansowany użytkownik
*

Quanta rhei... :-)

5127368

Saskachewan sasq
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #90 : Sierpień 12, 2011, 14:50:21 »

@MEM HEI SHIN:
Po co te nerwy? Gdzie Twoje poczucie humoru? Oczywiście moja tożsamość nie jest żadną tajemnicą, mogę Ci powiedzieć który z tych jegomości na zdjęciu to ja: ten z lewej, w czarno-białym sweterku. Mogłeś to nawet rozszyfrować wpisując "SasQ" czy moje nazwisko w Google. Ale jeśli zabawa już Cię nie kręci, to trudno, tylko współczuć...

@andi:
Taki plan jest, żeby to wszystko gdzieś wrzucić. Planowałem sobie to poukładać i wrzucać po trochu na moją stronę WWW (http://nauka.mistu.info/). Jednak trochę to pewnie potrwa, zanim to obrobię. Wykład był nagrywany na video, ale od surowego nagrania do konkretnego obrobionego materiału jest też jakaś droga krzywy Ale możecie być pewni, że prędzej czy później będzie się to pojawiać.

Natomiast co do relacji ze zlotu, to wersję wydadrzeń widzianą moimi oczami wyślę dziś pozostałym osobom, żeby sprawdzili, czy nie ujawniam tam jakichś ich prywatnych spraw, albo dopisali jak to widzieli ze swojej perspektywy i oficjalną wersję opisu zdarzeń wrzucimy na forum ;-)

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Naukowy kącik kwantowy Saska:  http://nauka.mistu.info/  usmiech
Ostatnio dodane artykuły: Splątanie kwantowe rozplątane
andi
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #91 : Sierpień 12, 2011, 17:37:39 »

Dzięki ,SasQ,w takim razie myślę że warto cierpliwie poczekać..

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #92 : Sierpień 13, 2011, 02:53:54 »

.(...)  Ale jeśli zabawa już Cię nie kręci, to trudno, tylko współczuć...

WSPÓŁCZUCIE :

Cytat Wikipedia :

'' Stan emocjonalny, w którym jeden człowiek solidaryzuje się z inną osobą cierpiącą i wyraża głębokie ubolewanie okazywane komuś nieszczęśliwemu ''...

Z całym szacunkiem młody człowieku, ale zostaw jeszcze miejsce na to, że to co publicznie głosisz -  to  możesz się mylić.

Nie jestem osobą cierpiącą, jak również nie jestem osobą nieszczęśliwą, zatem daruj sobie kierowanie do osób drugich rzeczy, których nie rozumiesz.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 02:55:55 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane
SasQ
Collegium Invisible
Zaawansowany użytkownik
*

Quanta rhei... :-)

5127368

Saskachewan sasq
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #93 : Sierpień 13, 2011, 06:11:37 »

Masz rację: zupełnie nie rozumiem o co Ci właściwie chodzi i czego tak właściwie się czepiasz. Widzę tylko, że się czepiasz, zupełnie bezsensownie. Nie mam zamiaru Cię zmuszać do zabawy, bo w zabawie uczestniczy się z własnej woli. Ale nie psuj jej innym tylko dlatego, że Tobie się nie podoba, albo uważasz, że jesteś na to zbyt poważny, czy nie masz na nią czasu. Więcej luzu, bracie; tyle mogę powiedzieć. Ja też wcale nie mam obowiązku Ci tłumaczyć kim jestem, albo co robiłem na spotkaniu, na które każdy mógł przybyć i przekonać się samemu jak jest. Obiecałem jednak, że ile będę w stanie, to opiszę, by osoby, które nie mogły być tam razem z nami, również miały szansę coś z tego uszczknąć. I wynika to jedynie z mojej dobrej woli, a nie obowiązku, bo nikt mnie na żadnego protokolanta nie wyznaczał. Więc bierz to łaskawie pod uwagę.

Naukowy kącik kwantowy Saska:  http://nauka.mistu.info/  usmiech
Ostatnio dodane artykuły: Splątanie kwantowe rozplątane
VAV EL
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #94 : Sierpień 13, 2011, 16:20:47 »

spotkanie, na które każdy mógł przybyć  i przekonać się samemu jak jest

SasQ

Też myślałem że każdy może  przybyć do Tyńca i  posłuchać co masz innym do powiedzenia.
Niestety, było to spotkanie zamknięte.  Nie dla każdego....

Więc jeśli możesz, w miarę możliwości swoich napisz coś w wolnej chwili ;-)

Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #95 : Sierpień 13, 2011, 17:40:08 »

Dla każdego aktywnego członka tego forum,pisaliśmy że jest ono raczej testem do następnego spotkania profesjonalnie przygotowanego.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 18:17:59 wysłane przez Michał-Anioł » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
VAV EL
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #96 : Sierpień 13, 2011, 19:08:00 »

Michał
 Rozumiem że aktywność na starym forum /przed przeniesieniem/ się  nie liczy  nieee

SasQ
Dzięki za Wolfa usmiech

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #97 : Sierpień 13, 2011, 19:10:04 »

VAVEL, napisałem CI na PW pełne wyjaśnienie, co i jak, więc nie rozumiem zatem co imputujesz. Wszystko wiesz, a piszesz , jakbyś nie otrzymał żadnego wyjaśnienia... Trochę to niestosowne.

Kończę, bo nie mam dostępu do netu (jestem na wyjeździe do poniedziałku) i korzystam z uprzejmości nie znanej mi osoby.

VAV EL
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #98 : Sierpień 14, 2011, 00:10:30 »

Wrzućcie może tak na prędko jakiś filmik z wykładu SasQ.
Jestem  zwyczajnie bardzo ciekaw…  polotki

Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: