logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Znaki na kamieniu  (Przeczytany 10510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sagatas

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Znaki na kamieniu
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 01, 2011, 14:19:53 »
Witam wszystkich serdecznie!
Od niedawna jestem posiadaczką pewnego kamienia (dołączam zdjęcie). Po krótkim przejrzeniu internetowych informacji to jest chyba kamień z wyrytym właśnie runnicznym pismem, nie mylę się?

http://swietageometria.info/ao/di-FK2F.jpg
Znaki na kamieniu
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2014, 23:26:27 wysłana przez Leszek »

Ania

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 05, 2012, 00:01:10 »
Nie wygląda mi to na pismo runiczne. Kojarzy mi się bardziej z jakimiś fragmentami hebrajskiego - nie wiem dlaczego, być może styl "rycia" przypomina mi trochę niektóre litery, ale nie jestem pewna - lub czegoś w ten deseń  :mysl:
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 00:02:59 wysłana przez Anna »

Offline sagatas

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 05, 2012, 23:28:52 »
miło mi że ktoś odpowiedział=) Puki co nie zbadałam (jeszcze) owego kamienia. Myślisz, że warto dociekać cóż to może być?

Ania

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 06, 2012, 00:44:31 »
Mam wrażenie, że nie dostał się on w Twoje ręce przez przypadek, i nie wierzę, że do tego czasu jeszcze go nie obadałaś  :oczko: Jest w nim coś magnetycznego. Ciekawi mnie układ tych wzorków pod jego sercem. Energia ciągnie od dołu kamienia ku górze, do tej centralnej kropki nad vesica piscis - wybacz, ostatnio widzę ten symbol dość często, co nie znaczy, że to coś tym jest :oczko: Mam dziwne wrażenie, że gdzie coś podobnego widziałam, ale może to być również złudzenie. Te żłobienia są intrygujące, zwracaj uwagę na kształty, rozmieszczenie, spróbuj to przerysować na papier, po prostu próbuj go  :-)