logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Warsztat MERKABA (Kwiat Życia) z Tomem de Winter w Warszawie  (Przeczytany 1325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AgnieszkaJ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Warsztat MERKABA (Kwiat Życia) z Tomem de Winter w Warszawie
« dnia: Czerwiec 29, 2011, 22:21:49 »

Warsztat MERKABA
 
warsztat prowadzi Tom de Winter

9 – 11 września w Warszawie



Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów, połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan. 

Warsztat obejmuje m.in.:
- naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
- świętą geometrię ciała świetlistego
- siłę intencji
- starożytne praktyki oddechowe
- uzdrawianie wewnętrznego dziecka

Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością. Dzięki intencji na danej energii pola, można usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwałą więź z Wyższym Ja. Ostatecznym celem użycia narzędzia, jakim jest Merkaba, jest samorealizacja – wypełnienie życiowej misji człowieka tu, na Ziemi. Jako że Merkaba jest polem programowalnym, analogicznie do kryształów, które mogą przechowywać i przesyłać zakodowaną informację, można w niej umieścić dowolną intencję, która będzie do odwołania realizowana. Pole Merkaby można dowolnie programować dla realizacji własnych potrzeb lub dla dobra całego świata.

Prawidłowo działające pole Merkaby ma średnicę ok. 18 metrów. Słowo Merkaba złożone jest z trzech egipskich słów: Mer oznacza specyficzny rodzaj światła, które było widzialne jako dwa pola światła wirujące w przeciwnych kierunkach. Ka odnosi się do pojedynczego ducha (duszy), natomiast Ba oznacza sposób interpretacji rzeczywistości przez ducha (ciało fizyczne).

Więcej informacji o Merkabie: www.merkaba.pl


Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii. Skutecznie wprowadza w praktykę zasadę, że ludzkie zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od  ponad 15 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. W związku z tym posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby. Do Polski przyjeżdża regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (piramida na wyłączność przez dwie godziny bez obecności innych turystów) oraz przed Sfinksem.


Opłata: 790 zł. Studenci i emeryci zniżka 100 zł. Osoby powtarzające opłata 590 zł.

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl


Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/397-merkaba-w-polsce.html