Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: To, co mogę dać od siebie dla innych  (Przeczytany 1677 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Vortex7
Zaawansowany użytkownik

Zobacz profil WWW Email
« : Sierpień 20, 2011, 00:17:27 »

Taki mnje naszedł pomysł po kolejnym zresetowaniu się z East'em....

Każdy coś ma, swoją domenę, coś w czym czuje się dobrze.
To  nasze "coś" i kochamy je.; "masujemy je", że użyję parafrazy od wykładu Marko Rodina (wkrótce w PL vers.).

Użyjmy tego dla innych i dajmy to friko.

Ja mogę dać:
- wiedzę praktyczną w zakresie tworzenia stowarzyszeń;
- składu graficznego dokumentów reklamowych;
- wiedzę z zakresu fotografii (w różnych działach);
- wprowadzeniu do medytacji postrzegania w stylu E.Tolle i Thích Nhat Hạnh
... to tyle na teraz...

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 21, 2011, 20:58:33 »

Wywołany do tablicy  przez Vortexa powiem ,że ja w sumie mam trochę wolnego czasu w którym mógłbym to i owo dopilnować ze spraw bieżących, czyli generalnie zainwestować ten czas lokalnie - jak to Leszek wspomniał o idei banku czasu - ja mógłbym dołożyć swoją godzinę. Choćby w rozwinięciu działań w kierunku "stowarzyszeniowym".

Choć tak na prawdę na tym forum i tak każdy poświęca swój czas dobrowolnie i za friko, więc to nie jest nowość. To co można zrobić w formule "zdalnej" , forumowej , to większa dbałość o merytoryczną zawartość tekstu, tak bardziej pod konkretnym kontem. Dlatego fajnie by było wyekstrahować poszczególne tematy i je rozwijać. Tudzież znajdować między nimi połączenia, jeśli takowe są.

A z konkretów jeszcze , to mogę służyć transportem.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: