Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy wiedza o świętej geometrii powinna być jawna?  (Przeczytany 11112 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jolkaz
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #18 : Wrzesień 05, 2011, 11:26:30 »

Dzięki Radosław za podzielenie się tą wspaniałą wiedzą
Przeczytałam artykuł z rosnącym zachwytem .
Wiele tez zawartych w artykule zgłębiłam osobiście i cały czas testuję na własnej skórze jak np nasycenie krwi eterem(piję wodę utlenioną od lat),nasycenie sobowtóra eterycznego energią eteru przez kwantowy oddech(pisałam o nim na forum)oraz praca z emocjami przez stosowanie energii merkaby opartej na cnotach serca(też jest w moich postach)
Ten artykuł pomógł mi znacznie lepiej zrozumiec podejmowane przeze  mnie działania ,które przyniosły doskonałe efekty i ciągle jestem w zachwycie widząc te efekty na co  dzień a więc zrównoważenie emocjonalne,coraz lepsze zdrowie,harmonia w otoczeniu,wspieranie innych-znacznie bardziej konstruktywne niż dawniej,radość życia,pogoda ducha,oraz uważność(przeciwieństwo nieświadomości) Poza tym potrafię wyłaczyć myślenie na jakiś czas(to czego dokonał Toll) a czego nie byłam w stanie zrobić nawet na chwilę a co daje niesamowity komfort i przewyższa efekty wynikające z tradycyjnej medytacji. W znacznie większym stopniu wpływam też na własną rzeczywistość materialną i bez wysiłku
Chciałam moją wypowiedz poprzeć cytatami z artykułu ale cos u mnie nie działa na kompie
buziaczki

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Strony: « 1 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: