logo
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: "ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.  (Przeczytany 32113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bajka107

 • Użytkownik
 • **
 • Wiadomości: 43
 • Płeć: Kobieta
  • Zobacz profil
Odp: "ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 02, 2011, 14:48:50 »
Towarzystwo oświeconych z niczym się już nie kryje.  >:D

Nie umiem wstawić filmu, więc podaję link do reklamy Samsung France Illuminati Occult Symbolism Commercial.

http://www.youtube.com/watch?v=7Q-5wAbXIy0&feature=feedu

https://www.youtube.com/watch?v=ROgUOzbN_6U
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2018, 11:19:46 wysłana przez Leszek »

Offline east

 • Moderator Globalny
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 614
  • Zobacz profil
  • Email
Odp: "ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 02, 2011, 15:00:22 »
Filmik pełen symboliki, nie ma co - a za wszystko to ktoś zapłaci kupując smartfonka ;)
Wiadomo komu .. w 0:46 sek filmu mamy to "coś" z otwartym "trzecim okiem"...

Albo prawda jest jeszcze inna - to my sami z przyszłłości .
dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...

Offline Lucyfer

 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 613
  • Zobacz profil
  • Email
Odp: "ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 02, 2011, 15:29:55 »
Cytat: bajka107
Towarzystwo oświeconych z niczym się już nie kryje.  >:D

Nigdy się nie kryli...

Anders Behring Breivik
http://swietageometria.info/ao/di-5XBA.jpg
"ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/raporty/flesz-pdosumowanie-dnia/flesz-masakra-w-norwegii-smierc-a-winehouse,1,4801935,wiadomosc.html


Źródło: http://www.todayscatholicworld.com/http://saintsagainsttyranny.com/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 11:07:59 wysłana przez Leszek »

Offline kris1976_wlo

 • Użytkownik
 • **
 • Wiadomości: 25
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
  • Email
Odp: "ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 02, 2011, 21:19:27 »
Cytat: bajka107
Towarzystwo oświeconych z niczym się już nie kryje.  >:D

Nigdy się nie kryli... :super:  >:D  :slonko:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2016, 11:08:28 wysłana przez Leszek »

Offline jolkaz

 • Aktywny użytkownik
 • ***
 • Wiadomości: 74
  • Zobacz profil
Odp: "ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 05, 2011, 12:49:43 »
Ciekawy artykuł jest na Wing Makers pl

Każda organizacja posiada spektrum energetyczne, w obrębie którego znajdują się strefy rezonacji współbrzmienia aktywowane przez ich przywództwo, w celu „przyciągania” innych do ich organizacji. Rytuały i ceremonie to przykłady takiej strefy współbrzmienia, jak również sposobów powracania do społeczności. Wszystkie te strefy współbrzmienia są jak pola magnetyczne, które przyciągają zwolenników i rozbudowują organizację. Kiedy organizacja znajduje się w swoim etapie początkowym, przeważnie stara się zdefiniować owe strefy współbrzmienia i ustalić ich siłę przyciągania, która energetycznie rekrutuje członków.

Większość tych „stref” przejętych jest od innych tradycji lub wcześniejszych systemów wierzeń, po czym zmodyfikowane. Wzorce archetypowe są po prostu zremiksowane, i kiedy organizacje te znajdują strefy współbrzmienia przyciągające profile członkowskie jakich sobie życzą, pewien odsetek nowych członków będzie sięgać po przywództwo, i powiedzą oni lub zrobią niemal wszystko, aby to osiągnąć, ponieważ uwodzenie tych stref współbrzmienia może być czymś nie dającym się zaprzeczyć. To z kolei jest początkiem końca, gdyż z częstotliwością ambicji pojedynczej jednostki wiąże się to, że mroczne energie mogą przytłumić mądrość serca i obudzić przebiegłość obleczonego w mrok umysłu.

Każda organizacja dzierżąca istotną władzę musi uporać się z tą rzeczywistością. Nie ma znaczenia czy jest ona polityczna, wojskowa, religijna, duchowa, przemysłowa, edukacyjna, naukowa, lub artystyczna. Władza jest osią mrocznych energii, które zdają sobie sprawę, że aspiracje przywódcze są najprostszymi do zniekształcenia i nagięcia do ich subtelnego, lecz wytrwałego wektora przebudzenia umysłu obleczonego w mrok. Stanowi to istotę elitarności.

Energie te nie mają ludzkiego pochodzenia, są one z odmiennego wymiarowo królestwa. Nie będę się zagłębiał tutaj w ten temat, gdyż jest bardzo złożony, lecz wystarczy powiedzieć, że energie te obserwują owe organizacje i ich członków aspirujących na liderów, szukając możliwości oddziaływania na wymiar ludzki z poziomu ich własnego. Nie satysfakcjonuje ich pozwolenie ludzkiemu przywódcy sprawować władzę bez zakłóceń, ponieważ oni, w przeciwieństwie do ludzkości, bariery wymiarowe postrzegają jako coś porowatego.

Animus są mitologiczną ekspresją sił międzywymiarowych, o których mówię w tej odpowiedzi. Animus to legendarna, mityczna rasa – często w tekstach religijnych określana jako upadłe anioły. W żargonie WingMakers, Animus to ci, którzy postrzegali siebie za półbogów, którzy nie chcieli ubrać instrumentu ludzkiego, uważając że ich kreacja (lub jak wolisz, strój genetyczny) była lepsza. Ujrzeli oni ludzkość jako słabą i łatwo dającą się oderwać od ścieżki iluminacji, jednakże poczuli, że ten stan rzeczy daje sposobność zniewolenia ludzkości i to tak, aby ludzkość nawet nie była świadoma swojego zniewolenia.

Siły te, niewidoczne dla ludzkich zmysłów, ukrywały się za zasłonami otaczającej nas energii. Animus funkcjonują w oparciu o paradygmat mówiący, że energia umysłowa jest nadrzędną wobec energii emocjonalnej. Umysł wytwarza technologię, technologia wytwarza władzę, władza wytwarza zwierzchnictwo nad innymi formami życia, a zwierzchnictwo wytwarza wygodę. Tak więc, umysł wytwarza wygodę. Jest to bardzo prosty strumień, którego Animus używają do strukturyzowania swojego światopoglądu, oraz który zastosowali na naszym świecie. Nie tyle kontynuują oni wpajanie tego poglądu w naszą domenę świadomości, co polega to na tym, że zrobili oni tak wiele tysięcy lat temu i paradygmaty te wpoiły się w naszą świadomość trójwymiarową. Można o tym myśleć jak o wbudowanym artefakcie ludzkiego genomu, przez który pięć zmysłów karmi umysł oraz rozwija umiejętności przetrwania. Poprzez wyrażanie tych umiejętności przetrwania, ludzkość rozgałęziła się na klasę elity oraz na klasę pracującą. Klasa elity obejmowała zakodowanych przywódców, którzy rozwinęli systemy organizacji do powiększania ich wpływu. Rozgałęzienie jest jak podział komórkowy, kontynuuje ono rozgałęzianie i mnożenie klas oddziaływania. W najwyższej klasie oddziaływania zasiadła władza królewska i jej dwór. Religia stała się inną klasą elitarności, podobnie jak organizacje wojskowe.

Klasy oddziaływania były łatwym celem dla Animus tysiące lat temu. Odcisnęli oni swój system kastowy na ogólnym światopoglądzie ludzkości, i w rezultacie czego, udało im się rządzić światem poprzez manipulowanie garstką ludzi. Animus już nie ma dłużej tutaj na Ziemi, ale ich systemy manipulacji trwają w rękach ambitnych przywódców – całkowicie ludzkich – i wszystkie powtarzają echem obleczony w mrok umysł ich Bogów dawnych czasów, którzy pozostają ukryci w całkowicie nieziemskim wymiarze istnienia.

Animus nie starali się zniekształcić scieżek oświecenia, zamiast tego, w bardzo przemyślany sposób, wymyślili oświecenie, do którego dodali jeden ważny zwrot akcji. Mianowicie, że ludzie muszą mieć pośrednika pomiędzy sobą, a Bogiem. Bóg nie znajdował się w sercu, Bóg był na zewnątrz w abstrakcji Niebios. Bóg różnił się od ludzkości. Wiedza pochodziła z umysłu. Umysł był katalizatorem wszelkiego oświecenia oraz siedzibą świadomości. Serce było mechaniczną pompą. Umysł był ścieżką do Boskości, pod warunkiem że pomagał ci właściwy pośrednik.

Animus wytworzyli obraz Boga postrzegany przez ludzkość. Nie chcieli, aby ludzkość widziała Boga, wyższą inteligencję, czy też stwórcę, jako coś, czym była ludzkość ujęta jako całość. Ten specyficzny koncept był umiejętnie przytłumiony, a ktokolwiek by wychwalał ten koncept uznany był za heretyka i wykluczony z porządku społecznego.

W ten sposób, zakony religijne, duchowe, ezoteryczne, a nawet mistyczne praktyki sekretnych zakonów nieznanych dla dzisiejszych uczonych, wszystkie one postrzegały Boga jako coś oddzielonego od ludzkości, oraz że ludzkość została stworzona przez tą Bożą Siłę. Ludzkość była słabą formą życia, która prowadziła się jak egoistyczne zwierzę prawie nie nadające się do otrzymania łask od jej stwórcy. Wraz z tym jak ludzkość ewoluowała, a kultura zaczęła wyrażać tę ewolucję, wciąż utrzymywała się jedna stała: Bóg i Ludzkość to biegunowe przeciwieństwa, a jednak dzięki łasce Boga, rodzaj ludzki pozostawał połączony ze swoim „ojcem” czy też stwórcą.

Żadne z tak zwanych sekretnych bractw nie może być winione za zniekształcanie ścieżki do oświecenia. Oni jedynie upiększyli zniekształcenie, które było dziełem Animus. Uczynili je funkcjonalnym i stworzyli strefy współbrzmienia, aby je krzewić. To wszystko, co można powiedzieć

Offline bajka107

 • Użytkownik
 • **
 • Wiadomości: 43
 • Płeć: Kobieta
  • Zobacz profil
Odp: "ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 10, 2011, 23:41:01 »
Odnośnie Breivika mam inną koncepcję.
Oglądałam wczoraj program BBC z Derrenem Brownem. To jest taki iluzjonista, hipnotyzer. Udowodnił, że każdego można zmusić do zrobienia czegokolwiek. Podszedł w biały dzień do człowieka, dotknął go, zahipnotyzował i poprosił go, żeby poszedł do banku i wypłacił 5 tys. funtów. Tamten to wszystko zrobił, potem dał pieniądze Derrenowi i jeszcze o wszystkim zapomniał. Gdyby nie nagranie tv to nigdy by się o tym nie dowiedział.
Cała strzelanina na wyspie właśnie tak wyglądała. Breivik zachowywał się jak zombie, miał na uszach słuchawki i do tej pory nie dowiedzieliśmy się kto mu nadawał. Zresztą policja też zachowywała się przez 1,5 godziny jak zahipnotyzowana. A na koniec oświadczyli, że Breivik działał sam, a dla podgrzania nienawiści "przypadkiem" wyciekły masońskie fotografie. Taki seryjny zabójca zamiast do więzienia powinien jechać na wojnę i skończyć ją w 5 dni. :o
Offline Echnaton

 • Aktywny użytkownik
 • ***
 • Wiadomości: 96
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
Odp: "ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 11, 2011, 00:02:35 »
Dlaczego Farmer wykasował swoje posty ?
Ten wątek stał sie teraz bez sensu.

W ten sposób można okaleczyć to forum w innych wątkach.

Czy nie można wprowadzic blokady edytowania postu po godzinie, albo od razu po napisaniu ?
Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti

Offline Leszek

 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 1788
  • Status GG
  • Zobacz profil
  • swietageometria.info
  • Email
Odp: "ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 11, 2011, 00:30:56 »
Dlaczego Farmer wykasował swoje posty ?
Ten wątek stał sie teraz bez sensu.

W ten sposób można okaleczyć to forum w innych wątkach.

Czy nie można wprowadzic blokady edytowania postu po godzinie, albo od razu po napisaniu ?

Hej!
Spytaj go czemu tak zrobił na PW.  Zachował się dość osobliwe...

Dostałem automatycznie generowaną informację, że użytkownik (tutaj Farmer) chce zamknąć swoje konto.
Wiem, że usunął wcześniej swoje konto na davidice.pl.

Moja osobista ocena jest taka, że liczył na jakiś inny rodzaj poruszenia w związku z tym co tu wrzucił. Pozostał tylko jego post o astroteologii w dziale z usuniętymi wątkami: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,916.msg5867.html#new

P.S
Można zrobić blokadę edycji postów, ale czy jest sens? Nikt wcześniej nie robił takich numerów jak Farmer...
Jak chcecie...

EDIT:
jeśli chcecie,to mogę spróbować to odtworzyć. Jest z tym trochę roboty, bo trzeba zdobyć z hostingu starą bazę danych i się nią pobawić z godzinkę
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2011, 11:48:27 wysłana przez Leszek »

Offline Leszek

 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 1788
  • Status GG
  • Zobacz profil
  • swietageometria.info
  • Email
Odp: "ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 12, 2011, 17:21:13 »
Ok, przywróciłem posty Farmera w tym wątku na ich stare miejsce.« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2011, 17:27:41 wysłana przez Leszek »

Offline kris1976_wlo

 • Użytkownik
 • **
 • Wiadomości: 25
 • Płeć: Mężczyzna
  • Zobacz profil
  • Email
Odp: "ILUMINACI" to fałsz tu znajdziesz prawdę.
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 12, 2011, 20:51:52 »
 :slonko: wielkie dzięki Leszek  :slonko: