Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Uwagi personalne - usunięte z innych wątków (ARCHIWUM)  (Przeczytany 9092 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Monika
Aktywny użytkownik

« : Sierpień 31, 2011, 22:57:20 »

Usunięte z: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,915.msg5801/topicseen.html#msg5801

Celem powstania Wszechświata nie jest Wszechświat.
Celem życia  (istnienia)  nie jest życie.
Skąd to wiesz?

Wszechświat i wszystko co jest nim i w nim jest tylko formą.

Tylko formą czy aż formą? Rozróżniasz kobiety bardziej lub mniej ładne?
 teniec
Taka inteletkualna zabawa jest totalną stratą czasu,

Też tak czasem myślę, ale co Ty innego robisz w swoim poście?

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 23:07:17 wysłane przez Leszek » Zapisane
MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 01, 2011, 00:15:24 »

Skąd to wiesz?

Z wykopalisk.

Tylko formą czy aż formą? Rozróżniasz kobiety bardziej lub mniej ładne?
 teniec

Kamień   (forma) jest kamieniem, czy aż kamieniem. ?
A myślałem, że jesteś czymś o wiele większym niż kobietą, czyli  to co widzisz w lusterku. Widocznie się pomyliłem.

(...) , ale co Ty innego robisz w swoim poście?

Zajmuje się antroplogią apofatyczną - homo obconditus.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 00:21:42 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane
Monika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 01, 2011, 07:24:54 »

Faktycznie masz problem z formą, bo jesteś bardzo niemiły.
Nie znasz mnie, a wypowiadasz się negatywnie na mój temat.
Nie pasujesz do kulturalnych osób, ze względu na które tu bywam.
Poza tym nie trzymasz się tematu wątku.

Chciałam zacząć coś pisać, ale już mi się odechciało...   troche smutny

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 07:46:20 wysłane przez Monika » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 01, 2011, 07:53:12 »

MEM HEI SHIN
Powiem prosto z mostu.
Weź zrób coś ze sobą, bo już trzecia kobieta na tym forum prosi mnie o usunięcie konta z twojego powodu...
Za każdym razem jest to samo - czują się przez Ciebie lekceważone i obrażane.
Gdyby to była jedna kobieta, to można by mieć wątpliwości, dwie kobiety, już zastanawiają, ale gdy już trzecia kobieta prosi o usunięcie konta z twojego powodu, to problem nie leży już chyba w tych kobietach...

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 08:38:32 wysłane przez Leszek » Zapisane

Echnaton
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 01, 2011, 08:37:14 »

Chciałam zacząć coś pisać, ale już mi się odechciało...

Monika, nie przejmuj się. U niektórych występuje przerost FORMY nad treścią Uśmiech
MHS myśli że jest mistrzem ceremoni. Ale to teatr jednego aktora...

Jan Stanisławski podśpiewywał sobie: "Uczyła mnie mama bym się nie bał chama"

Głowa do góry!

Co do  kobiet to ja staram się dzielić je na zadbane i niezadbane - bezpieczniej. Uroda to kwestia gustu i niestety sprawa przelotna Mrugnięcie

Pozdro

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
kris1976_wlo
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 01, 2011, 14:00:33 »

Do nikogo tym co napiszę nie "piję" , ale naszła mnie taka ogólna refleksja...

Bywają ludzie, którzy trochę wiedzą
Ale, zapominają na czym to siedzą.
Dla podbudowy swej własnej chwały
Gotowi poobrażać świat prawie cały.
A to tylko ich własne ego wariuje
Gdy błyszczy to wszystko mu pasuje.

Na nic mądrości różnych głoszenie
Niwelacja ego to dopiero rozumienie.

super

MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 01, 2011, 19:36:42 »

MEM HEI SHIN
Powiem prosto z mostu.
Weź zrób coś ze sobą, bo już trzecia kobieta na tym forum prosi mnie o usunięcie konta z twojego powodu...
Za każdym razem jest to samo - czują się przez Ciebie lekceważone i obrażane.
Gdyby to była jedna kobieta, to można by mieć wątpliwości, dwie kobiety, już zastanawiają, ale gdy już trzecia kobieta prosi o usunięcie konta z twojego powodu, to problem nie leży już chyba w tych kobietach...

Leszek

Dziękuję bardzo za publiczne wyrażanie swoich opini i osądów.

Jednakże zawsze sądziłem, że to forum stanowi bazę intelektualną ludzi tworzących portal wiedzy i myśli.
Również występuję tu z osobistym z przekonaniem, że jest to portal w kształtowaniu światopoglądu uwolnionego  z okowów ciasnego społecznego tradycjonalizmu.
Takie zadanie przyjęło sobie kilka znaczących  polskich  portali wypełniając w ten sposób intelektualną lukę w społecznej przestrzeni.
Przykładem takiego portalu jest FocusX & Beyond na którym się udzielam.
Nie ma tam miejsca na żadne  populistyczne gdybanie i co komu ślina na język przyniesie, a posty nie wnoszące znaczących społecznie treści są natychmiast usuwane. !
Stąd wynikł mój ostatni post jako komentarz do komentarza nowej użytkowniczki forum.
Pisząc go zadałem sobie prozaiczne pytanie. Po co pisać o sprawach i tracić  swój cenny czas, którego za wiele nie mam próbując w jakiś sposób uargumentować skoro pojawia od razu pada pytanie, a skąd wiem?
Zaiście sceptyczno - racjonalistyczne pytania !
Przecież zagadnienie obiektywności faktów zależy od świadomości, które je interpretują.
 Zgodnie z powyższymi wywodami człowiek będzie sobie sam wyznaczał pogląd na tyle na ile go stać, na ile posiada ''rozumu''.

Kończąc wątek moralizatorski, przechodzę do do meritum.

Już raz zostałem wyrzucony z tego forum. I potraktowany w sposób godny internetowego trolla.
Zostałem wyrzucony, dlatego, że jak poźniej wyszło mottem pierwotnym było to, że pewna osoba oskarżyła mnie o energetyczne ataki.Nawet  jak wynikło z treści jej opisów, oskarżyła mnie o  współpracę z obcymi bytami, które mną kierują negatywnie w jej stronę. Nie pomogły żadne próby wyjaśnienia, ani z mojej, ani nie pomogły wpisy wielu forumowiczów, którzy stając w mojej obronie argumentowali  irracjonalne  zachowania i wyssane z palca publiczne oskarżenia.
Nie podjąłeś ze mną  żadnego merytorycznego dialogu, tylko wyrzuciłeś mnie w pośpiechu z forum.
Na pytanie, czy tak należy postępować odpowiedź daj sobie sam.

Ale, ... nie  posiadam żadnych zadr w sercu, nie posiadam wobec nikogo żadnych uprzedzeń, nie posiadam też poczucia wyrządzonych mi jakiś krzywd, uważając, że nikt mnie skrzywdził.
Uważam również, że postawa godna myślącego człowieka, to postawa, w której możemy razem chwycić się za ręce
i jako siła połączonych jednostek w tych ciężkich i przełomych dla ludzkości czasach zrobić wiele, więc  wróciłem na forum.
Jednakże nie sposób nie dostrzec zmaskulizowanej postawy pewnych osób, wręcz energetycznej krucjaty polegającej na tym, że - jesteś mi nie wygodny, więc napiszę do Admina sugestię, aby cię usunął z forum.
Nigdy mi nawet nie przyszło na myśl,  posługiwać się takim  prostackimi, zwierzęcymi archetypami i sugerować Adminowi, aby kogoś usuwał z forum ?...!
Nikogo tutaj nie obraziłem, nikogo personalnie nie oceniłem i nie oceniam, nikogo nie osądzam i nie  przyklejam  epitety  w stylu posiadania nieogranicznego ego, czy jakieś mistrza co inni wobec mnie tutaj publicznie czynią.
A czynią to tylko dlatego, aby kogoś opluć.
Czy tego nie widać !
Nie deprecjonuje też czyjejś wiedzy jaka by ona nie była ( tylko dlatego, że ona mi się nie podoba ) dokonując  jakiś faszystowskich alegorii ?..!

Sądziłem, że socjologia, wobec, której nauki jesteś przedstawicielem wypracowała sobie metody poznawcze i potrafi rozgraniczyć subiektywne odczucia mas społecznych od konkretów.
Jak już wcześniej napisałem - traktuję ten portal jako bazę intelektualną tematów trudnych, przełomowych, a nie głoszenia populistycznych haseł i wylewania łez z tytułu swoich emocji pokrzywdzonego dziecka, które czuje się obrażone, bądź urażone bo się mu  coś tam nie spodobało i jeszcze żąda usunięcia mnie z forum. Zgodnie z  awangardowymi naukami dzisiejszej  psychologii jest to nie dojrzała postawa obwiniająca świat i innych ludzi za swoje własne odczucia, emocje i przekonania, a dalej żądanie gratyfikacji, czyli  żądania usunięcia kogoś z forum.
Typowo chamska postawa jakże perfidna i zakamuflowana w sobie.

Tymczasem trwa niewidzialna  walka o jakość informacji w przestrzeni w okresie obecnych przemian, które  niosą wiele zagrożeń, lecz jest również  dużą szansą.
Ale nie będę już tego tematu rozwijał.
Nie będę już udzielał się na forum jak i rezygnuję ze współpracy, którą  przygotowuję na zasadzie stworzenia grupy ludzi
którzy rozumieją, że należy się zjednoczyć i wspólnymi siłami szukać rozwiązań,  które  wymagają wielu wyrzeczeń i społecznego konsensusu.
Zatem nasze drogi się rozchodzą, a wylewanie swoich łez i  poczucie pokrzywdzonego dziecka, w myśl fałszywej społecznej moralności mnie nie interesują.
Zatem możesz mnie wyrzucić z forum i nie będę miał z tego powodu żadnych, nawet najmniejszych negatywnych emocji.

Nareszcie będziesz mógł żyć swoim dobrze ułożonym światku, w którym MHS Ci już w niczym nie zagrozi.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 20:22:33 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane
MEM HEI SHIN
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 01, 2011, 20:07:19 »

Faktycznie masz problem z formą, bo jesteś bardzo niemiły.
Nie znasz mnie, a wypowiadasz się negatywnie na mój temat.
Nie pasujesz do kulturalnych osób, ze względu na które tu bywam.
Poza tym nie trzymasz się tematu wątku.

Chciałam zacząć coś pisać, ale już mi się odechciało...   troche smutny

Nigdzie Cie nie obraziłem.
W odpowiedzi skąd wiem napisałem , że z wykopalisk i jest to zgodne z prawdą.
Jest to kopanie w różnych dziedzinach wiedzy i dołożenie do tego swoich doświadczeń.
Dalej ...
zapytałem, czy kamień jest kamieniem, czy  aż kamieniem, bo też przecież jest formą.

Z kolei zasugerowałem, że przecież jesteś czymś o wiele większym niż
tylko społeczna definicja ''kobieta''
Było to moje dobre intencje i  zwrócenie uwagi  na fakt Twojego poczucia wartości, aby nie zakorzenieć się wyłącznie w populistycznych hasłach.

Również zgodnie z prawdą napisałem, że w swoim wątku zająłem się
antroplogią apofatyczną  (homo obconditus) ponieważ ta antropologia
jest znaczeniowo bliska wyjaśnieniu tego co napisałem w temacie  jako poszukiwanie odpowiedzi - kim jest człowiek.
Odpowiednie szersze opracowania tego tematu - homo obconditus znajdziesz na necie.

Twoją próbę wywalenia mnie z forum po jednym napisanym przez Ciebie poście oskarżającego mnie w zasadzie bezpodstawnie  o jakieś negatywne osądzadzenie Ciebie, gdzie ani w jednym tego miejscu nie uczyniłem odbieram
 jako pospolite Chamstwo.

A teraz pan Leszek może mnie wyrzucić z tego forum.
Nie mam nic przeciwko.
Fałsz i obłuda, bo nawet trudno to inaczej nazwać.
Zatem żegnam.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 20:18:59 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 01, 2011, 20:43:17 »

Dan Winter użył  takiego twierdzenia, że takie istoty są niekoherentne z programem ewolucjii świadomości,  a jak dalej rzekł wszystko co jest niekoherentne ulega destrukcji. Nietrudno też wyciągnąć tu szkolny wniosek, że istoty o takich parametrach zostaną ''wycięte'' z programu ewolucyjnego rozwoju, w którym to ''poprzeczka'' jest zdecydowanie wysoko postawiona

Jak zatem sądzisz, czy istoty aroganckie, butne, niedelikatne , które strasznie alergicznie  działają na delikatne kobiece konstrukcje spełniają danowskie "parametry" czy też zasługują raczej na "wycięcie z programu" ?
To, o czym wspomniał Leszek  nie jest już  teoretyzowaniem, nie są to luźne "gatki" , tylko konkretny efekt konkretnego zachowania. Po owocach ich poznacie ich ...

I jeszcze jedno, skoro jesteś przekonany , ze
Najważniejsze we Wszechświecie są istoty
[/b]

To choć stosuj się sam do swojego przekonania , szanuj te istoty.

No i siem MHS sam wywalił był... trochę szkoda, ale  .. quanta rhei Mrugnięcie

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 23:08:30 wysłane przez Leszek » Zapisane

dyscyplina jest sztuką: sztuką stawiania czoła nieskończoności bez mrugnięcia okiem...
Strony: 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: