logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Uwagi personalne - usunięte z innych wątków (ARCHIWUM)  (Przeczytany 12588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
Odp: Uwagi personalne - usunięte z innych wątków (ARCHIWUM)
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 03, 2011, 19:20:54 »
Dopiero co napisałem: "Chciałbym oświadczyć, że nie będę uczestniczyć W ŻADNYCH dyskusjach
Bardzo bym prosił o nie wciąganie mnie w żadne dyskusje tego typu."

Wystarczyła chwila, abyś kris1976_wlo włożył w moje usta słowa, które SAM WYMYŚLIŁEŚ... (zapisałem je poniżej na czerwono)
Chyba zdajesz sobie sprawę, że jest to oszustwo?

Każdy kto wpisze tę czerwoną frazę w forumową wyszukiwarkę.
http://forum.swietageometria.info/index.php?action=search
zauważy, że zdanie to pojawia się TYLKO i wyłącznie w twoim poście, gdzie włożyłeś je w moje usta...

Nie pytam nawet dlaczego...

Przytaczam dla porządku to, co napisałeś:
Fałsz i obłuda, bo nawet trudno to inaczej nazwać.
No niestety zaczyna się wkradać wszędzie i zaczynamy tego nie zauważać :(
Piszesz:
"
Naprawdę środowisko hipokrytów i słodko pierdzących o miłości zupełnie mi nie odpowiada."
:(

P.S
Na insynuacje, że mogę i Ciebie zbanować, powiem tak. Boli mnie to co mi imputujesz (poza wkładaniem mi w usta nie moich słów) , bo zawsze ceniłem wolność i posuwam się do banowania itp rzeczy tylko w ostateczności.
Jeśli jednak "tego typu klimaty" będą się na forum powtarzać, to ja nie będę tu nikogo banował czy usuwał mu konta. Doszedłem do wniosku, że po prostu przekażę komuś to forum i poproszę o usunięcie mojego konta. Przebywanie w miejscu, w którym zachodzi potrzeba pisania takich postów jak ten po prostu niesmaczne.
Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to proszę bardzo, ale beze mnie. Jeśli ktoś ma potrzebę opluwania innych to niech - póki co - to robi gdzie indziej.

Prosiłbym też kris bez żadnych uogólnień, typu "Wy tu głosicie", bo po pierwsze każdy jest tutaj indywidualnością, a po drugie tutaj się niczego nie "głosi". Tu się podaje różne treści, co do których ludzie mają zazwyczaj różne zdania. Jeśli jesteś czytelnikiem tego forum od długiego czasu, to powinieneś był to zauważyć.

Informuję, że nie będę uczestniczył już w tego typu dyskusjach. Dlatego ponownie  proszę O NIE WCIĄGANIE MNIE W ŻADNE PERSONALNE DYSKUSJE. Chcę się skupić na merytorycznej pracy i proszę o nie odciąganie mnie od tego.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2011, 22:42:56 wysłana przez Leszek »

Offline Lucyfer

• Administrator
  • Ekspert
    • Email
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 03, 2011, 22:36:33 »
Cytat: Echnaton
Nie wiem czy zadałeś sobie trud czytania np. tych dwóch ostatnich postów MHS ? Ja już odpuściłem i nie zestawiam sprzeczności które tam wystepują. Może Lucyfer to zrobi ? Mrugnięcie

"Naprawdę środowisko hipokrytów i słodko pierdzących o miłości zupełnie mi nie odpowiada." :serce:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yAMqML0TB5Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yAMqML0TB5Y</a>
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2011, 22:44:37 wysłana przez Lucyfer »

Offline kris1976_wlo

• Użytkownik
  • **
    • Email
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 04, 2011, 11:40:32 »
Leszku, nie chciałem ciągnąć tego wątku, sam nie wiem dlaczego poruszyła mnie sprawa MHS do tego stopnia, aby zabrać głos, widać tak już musiało być.
Słowa, o których piszesz istotnie zostały wciśnięte Ci w usta, lecz zapewniam Cię, że zrobiłem to zupełnie nieświadomie, przeoczyłem po prostu miejsce końca i początków cytatów, te słowa miały być moim komentarzem do cytatu powyżej odnośnie fałszu i obłudy.
Przepraszam za to nie dopatrzenie i błąd, nawet nie chciałem odnosić się do Twoich wypowiedzi, wykorzystałem tylko fragment odnośnie tego nieszczęsnego "pierdzenia" MHS i to wszystko.
Mam nadzieję, że teraz już wszystko jest jasne i nastąpi piękny słoneczny dzień jak to zawsze po burzy  :-)

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 06, 2011, 23:05:22 »
@kris1976_wlo

Ok, no problem.
Swoją drogą, czasami rozmowy na forum kojarzą mi się z taką rozmową.... ;)

http://www.dailymotion.com/video/xkwxot_cztery-obrazy_shortfilms

Pozdrawiam! :)