Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Uwagi personalne - usunięte z innych wątków (ARCHIWUM)  (Przeczytany 9124 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kris1976_wlo
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 03, 2011, 16:47:53 »

Zapewne narażę się swoją wypowiedzią wielu członkom tego forum, być może nawet skończę jak MHS, lecz moja natura jest silniejsza ode mnie i jakkolwiek bardzo sporadycznie zabieram głos na tym forum to:

@kris1976_wlo
Jokaz jest tutaj od prawie roku...
Nie chodzi o poklepywanie po plecach, ale poczucie komfortu psychicznego osób, które tu piszą.

Jestem czytelnikiem tego forum od wielu lat, to że zarejestrowałem się na nim w jakimś czasie nie oznacza, że dopiero wtedy zacząłem je czytać.

Fałsz i obłuda, bo nawet trudno to inaczej nazwać.

No niestety zaczyna się wkradać wszędzie i zaczynamy tego nie zauważać troche smutny

"
Naprawdę środowisko hipokrytów i słodko pierdzących o miłości zupełnie mi nie odpowiada."
[/quote]

Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się akurat ta wypowiedź MHS, nie chcę nikogo urazić, ponieważ nikogo nie personifikuję z tymi slowami, lecz niestety zanim napisałem to co napisałem studiowałem wielokrotnie wypowiedzi użytkowników w tym i temacie jak i innych i niestety (sam jestem tym zdziwiony i ubolewam nad tym) MHS ma rację troche smutny
Głosicie to, czemu sami zaprzeczacie, nie ma światła bez ciemności, słodkiego bez gorzkiego itd .... może MHS posunął się nieco za daleko w swoich słowach, bądź wypowiedział zbyt brutalnie, lecz czy nie ma do tego prawa CO? ja nie widziałem w jego wypowiedziach żadnych obraźliwych słów, urągających komukolwiek, moim zdaniem to tylko EGO niektórych osób wzięło górę ...

Przepraszam z góry za zabieranie głosu nie proszonym, oraz wszystkich, których moja wypowiedź mogła urazić.... nie miałem takiego zamiaru...

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2011, 10:38:43 wysłane przez kris1976_wlo » Zapisane
Echnaton
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #19 : Wrzesień 03, 2011, 18:00:57 »

Przepraszam z góry za zabieranie głosu nie proszonym
czy to znaczy, że ktoś tutaj ogranicza Twoje wypowiedzi, lub w jakiś inny sposób ogranicza grono wypawiadających się ?

Nie wiem czy zadałeś sobie trud czytania np. tych dwóch ostatnich postów MHS ? Ja już odpuściłem i nie zestawiam sprzeczności które tam wystepują. Może Lucyfer to zrobi ? Mrugnięcie

moim zdaniem to tylko EGO niektórych osób wzięło górę ...
No.... sedno sprawy. EGO wszystkich dookoła tylko nie MHS Mrugnięcie

Oczywiście sprawa wg mnie nie kwalifikowała sie do wyloty, ale jak dobrze pamietam on sam sie chciał rozstać.
Szkoda, że nie pociągnął tematu budowy cewki Rodina. Gdzieś wspomniał, że zrobił jakąś wiekszą na bazie opony samochodowej. No, ale trudno... to podobno druga wylota (?).

Kris i prośba pisz bez tego zbędnego bon tonu... najwyżej Cię Leszek wywali Mrugnięcie wtedy na odchodne powiesz "Żegnaj zgrajo hipokrytów i słodko pierdzących o miłości drani".   polotki

Wiecej luzu... plizzz

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 03, 2011, 18:20:54 »

Dopiero co napisałem: "Chciałbym oświadczyć, że nie będę uczestniczyć W ŻADNYCH dyskusjach
Bardzo bym prosił o nie wciąganie mnie w żadne dyskusje tego typu."

Wystarczyła chwila, abyś kris1976_wlo włożył w moje usta słowa, które SAM WYMYŚLIŁEŚ... (zapisałem je poniżej na czerwono)
Chyba zdajesz sobie sprawę, że jest to oszustwo?

Każdy kto wpisze tę czerwoną frazę w forumową wyszukiwarkę.
http://forum.swietageometria.info/index.php?action=search
zauważy, że zdanie to pojawia się TYLKO i wyłącznie w twoim poście, gdzie włożyłeś je w moje usta...

Nie pytam nawet dlaczego...

Przytaczam dla porządku to, co napisałeś:
Fałsz i obłuda, bo nawet trudno to inaczej nazwać.
No niestety zaczyna się wkradać wszędzie i zaczynamy tego nie zauważać troche smutny
Piszesz:
"
Naprawdę środowisko hipokrytów i słodko pierdzących o miłości zupełnie mi nie odpowiada."
troche smutny

P.S
Na insynuacje, że mogę i Ciebie zbanować, powiem tak. Boli mnie to co mi imputujesz (poza wkładaniem mi w usta nie moich słów) , bo zawsze ceniłem wolność i posuwam się do banowania itp rzeczy tylko w ostateczności.
Jeśli jednak "tego typu klimaty" będą się na forum powtarzać, to ja nie będę tu nikogo banował czy usuwał mu konta. Doszedłem do wniosku, że po prostu przekażę komuś to forum i poproszę o usunięcie mojego konta. Przebywanie w miejscu, w którym zachodzi potrzeba pisania takich postów jak ten po prostu niesmaczne.
Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to proszę bardzo, ale beze mnie. Jeśli ktoś ma potrzebę opluwania innych to niech - póki co - to robi gdzie indziej.

Prosiłbym też kris bez żadnych uogólnień, typu "Wy tu głosicie", bo po pierwsze każdy jest tutaj indywidualnością, a po drugie tutaj się niczego nie "głosi". Tu się podaje różne treści, co do których ludzie mają zazwyczaj różne zdania. Jeśli jesteś czytelnikiem tego forum od długiego czasu, to powinieneś był to zauważyć.

Informuję, że nie będę uczestniczył już w tego typu dyskusjach. Dlatego ponownie  proszę O NIE WCIĄGANIE MNIE W ŻADNE PERSONALNE DYSKUSJE. Chcę się skupić na merytorycznej pracy i proszę o nie odciąganie mnie od tego.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2011, 21:42:56 wysłane przez Leszek » Zapisane

Lucyfer
Administrator
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 03, 2011, 21:36:33 »

Cytat: Echnaton
Nie wiem czy zadałeś sobie trud czytania np. tych dwóch ostatnich postów MHS ? Ja już odpuściłem i nie zestawiam sprzeczności które tam wystepują. Może Lucyfer to zrobi ? Mrugnięcie

"Naprawdę środowisko hipokrytów i słodko pierdzących o miłości zupełnie mi nie odpowiada." serce

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yAMqML0TB5Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yAMqML0TB5Y</a>

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2011, 21:44:37 wysłane przez Lucyfer » Zapisane
kris1976_wlo
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 04, 2011, 10:40:32 »

Leszku, nie chciałem ciągnąć tego wątku, sam nie wiem dlaczego poruszyła mnie sprawa MHS do tego stopnia, aby zabrać głos, widać tak już musiało być.
Słowa, o których piszesz istotnie zostały wciśnięte Ci w usta, lecz zapewniam Cię, że zrobiłem to zupełnie nieświadomie, przeoczyłem po prostu miejsce końca i początków cytatów, te słowa miały być moim komentarzem do cytatu powyżej odnośnie fałszu i obłudy.
Przepraszam za to nie dopatrzenie i błąd, nawet nie chciałem odnosić się do Twoich wypowiedzi, wykorzystałem tylko fragment odnośnie tego nieszczęsnego "pierdzenia" MHS i to wszystko.
Mam nadzieję, że teraz już wszystko jest jasne i nastąpi piękny słoneczny dzień jak to zawsze po burzy  usmiech

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 06, 2011, 22:05:22 »

@kris1976_wlo

Ok, no problem.
Swoją drogą, czasami rozmowy na forum kojarzą mi się z taką rozmową.... Mrugnięcie

Pozdrawiam! Uśmiech

Strony: « 1 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: