Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: « 1 2 3 4 5 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 7. Enochina/Ophanim and "Enochian Calls"  (Przeczytany 18857 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lucyfer
Administrator
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 12, 2016, 09:45:19 »

Cytat: Astre
Tak, ta czterowymiarowa geometryczna struktura jest podstawą Alchemii Kamienia Filozoficznego.

Kamień Filozoficzny zwany był również przez alchemików "Proszkiem Projekcyjnym" obecnie znany pod nazwą "Ormus"(Orbitally Rearranged Monoatomic Elements)
Z zapisków Johna Dee wynika że "Proszek Projekcyjny" był używany przez Edwarda Kelley podczas seansów z aniołami
fragment z książki True and Faithful Relation of What Passed for Many Years Between Dr. John Dee and Some Spirits:
18 Apr. Arthur was set to the Stone, but nothing appeared. E.K. had brought the powder with him as he was bidden to do. Then I desired him to apply himself to see as he was wont. And so he did.
18 kwietnia. Artur został przywołany do kamienia, lecz nic się nie ukazało. E.K przyniósł ze sobą proszek tak jak go poproszono. Następnie zachęciłem go aby go zażył do wglądu tak jak miał w zwyczaju. I tak też uczynił
str. 457(9)

Oto co na temat "Ormus" ma do powiedzenia współczesny wybitny chemik i wynalazca Stanisław Szczepaniak

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hHXvNI6tTOw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hHXvNI6tTOw</a>

Patenty
GB 2219995
DE 3920144

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Lady F
Zaawansowany użytkownik

Merlin

« Odpowiedz #10 : Wrzesień 12, 2016, 10:18:25 »

Oto co na temat "Ormus" ma do powiedzenia współczesny wybitny chemik i wynalazca Stanisław Szczepaniak

Nie tylko on, zreszta wspaniale tlumaczy. Adam Anczykowski w serii kosmiczne transmutacje rowniez niezle wyjasnia istote ormusa.

Od siebie dodam, ze Ormus wystepuje w naturze, i nie wylacznie o jego sklad chemiczny chodzi, lecz fizyczny (wielkosc ziarna pylu).

Oraz to, ze nie kazdemu dane bedzie polaczenie sie z ta substancja, gdyz jest swiadomoscia w pewnym sensie.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Astre
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 12, 2016, 13:54:36 »

Kamień Filozoficzny zwany był również przez alchemików "Proszkiem Projekcyjnym" obecnie znany pod nazwą "Ormus"

Niestety NIE. Jest to dezinformacja.....  nie moge patrzeć!
Ormus to nie jest żaden  Kamień Filozoficzny !
 W dwóch zdaniach  można określić tak samo jak autor strony ksiegawodnika.pl czyli, jakby - porównać  krowę do kury.

Więc, mamy problem stary jak świat - ludziom poznającym "prawdę"  miesza się ontologia (czyli co?) z epistemologią (czyli jak?).
Poza tym na przestrzeni dziejów włożono wiele wysiłku, aby zataić, zafałszować, odwrócić do góry nogami, po to, żeby w końcu nikt nie wiedział o co chodzi. Z tego więc  powodu ci co określani byli jako (Neczir), czyli dzierżący Sztandar  pokryli wiedzę labiryntem skomplikowanej  symboliki, którą prawidłowo potrafili odczytać nieliczni.

Wspomniany Adam Anczykowski i Stanisław Szczepaniak nic nie widzą na temat Kamienia Filozoficznego.
A, skąd mogli by wiedzieć, skoro całkiem niedawno autor anonymous przełożył na zrozumiały język ową wiedzę i umieścił w książce The Book of Aquarius. Jak również całkiem niedawno znaleźli się w Polsce ludzie, którzy przetłumaczyli to na j.polski co nie było łatwym zadaniem, a jak  sam zwracałem się do renomowanych tłumaczy, to rezygnowali, aż w końcu znalazłem firmę, która  po zaznajomieniu się treścią zażądała o demnie  30.tys. zł.
W świetle powyższego można mieć odczucie, że jak  teraz można nabyć tą wiedzę za 17 zł, to tak jakbyś dostał największy  prezent w swoim życiu.

To ten prawdziwy kamień filozoficzny, czyli matryca czterowymiarowa dokonuje prawdziwych ''kosmicznych'' transmutancji, a nie Ormus !  Każdy metal zamienisz w złoto, a jak go zjesz to w organizmie nastąpi  całkowita transmutancja, wypadają włosy, zęby i rosną nowe, kości ulegają przemianie,  wszystkie komórki działają w inny sposób, poszerza się świadomość do tego stopnia, że jesteś połączony z powszechnym polem informacyjnym i znasz odpowiedzi wszystkie pytania. Czyli,  zgodnie z działaniem matrycy czterowymiarowej.

Reszta w książce, czyli aby się wypowiedzieć  wpierw trzeba rzetelnie zaznajomić  się z tematem.

@Lady F.
To co Adam mówi o Ormusie, to jakaś namiastka ?  Tylko na samej stronie Davida Hudsona, możesz dowiedzieć się tysiąc razy więcej nie wspomnę już o innych zagranicznych serwisach.
Ludzie wolą pójść na wykład zapłacić 800 zł, zamiast samemu drążyć temat, który jest na wyciągnięcie ręki.

Z tego powodu napiszę  -  eyes wide open

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2016, 13:59:57 wysłane przez Astre » Zapisane
Astre
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 12, 2016, 15:05:16 »

Można  wspomnieć jeszcze,  że to o czym mówimy, czyli (matrycy czterowymiarowej), to mówimy o matrycy WSZYSTKIEGO. Wynika, to z tego, że  we Wszechświecie istnieją (tylko i wyłącznie cztery wymiary), czyli ten Krzyż Liczb Pierwszych. A,  nie jak piszą różni  kreacjoniści Iluzji, że mamy 5,6, 7....9....15 wymiarów.
Cztery wymiary tworzy podwymiary. Czyli, tworzy  gęstości, lub płaszczyzny.
Matryca czterowymiarowa była przed ''Wielkim Wybuchem'', a w zasadzie wielki wybuch to metafora i żadnego wybuchu nie było.
Matryca czterowymiarowa, była od samego  początku istnienia Wszechświata i ustanawiała ona zasady działania pola informacyjnego, we wszystkich czterech wymiarach i wszystkich gęstościach.
Skąd pochodzą takie dane. Pochodzą z Kroniki Akashy.

Prawdziwy Kamień Filozoficzny jest fizycznym  modelem / odpowiednikiem tej matrycy i dlatego dokonuje tak potężnej transmutancji. Transmutancji - czterowymiarowej.
Nie wiem skąd skojarzenia u niektórych, że Ormus jest modelem matrycy czterowymiarowej ?
Ormus nie jest żadną matrycą ! Jest tylko jej częścią. Reprezentuje manifestujące się cząstki świadomości w szczególnych warunkach, w szczególnym środowisku. Jak ktoś wie jak robi się Ormus, to wie o jakim środowisku mowa. A, to jak te manifestujące się cząstki świadomości
oddziaływują na inne świadomości, to szeroki temat, bo wszystko zależy od świadomości - oddziaływyjących ze sobą obiektów świadomości.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2016, 15:08:30 wysłane przez Astre » Zapisane
Lady F
Zaawansowany użytkownik

Merlin

« Odpowiedz #13 : Wrzesień 12, 2016, 18:46:25 »

Astre -

o co Adam mówi o Ormusie, to jakaś namiastka ?  Tylko na samej stronie Davida Hudsona, możesz dowiedzieć się tysiąc razy więcej nie wspomnę już o innych zagranicznych serwisach.

Nie musze. Wyprobowalam na sobie i mi bliskich.

Co do istoty kamienia filozoficznego Lucyfer wstawil kiedys z YT takie dwa filmiki. Chodziolo o Sir I. Newton i kamien filozoficzny. Obejrzalam dokladnie. I daltego wyprzedziles mnie z tym pytaniem. Bo finalem w filmiku byl dzbanuszek pomalowany czyms tam... oraz cala historia faceta, ktory byl "mieszany". To tak delikatnie powiedziane.

------

//Az dziw mnie bierze, ze NIKT nie pyta o teorie grafow//  myśli

Adam mowi prawde, i to bardzo wyraznie. Ale trzeba liznac troche chemii, fizyki i moze maty na koncu, a nie wylacznie ... wszystko czego umysl nie rozumie palkowac do wora pt. "Magia".

Jako namiastke tego "ormusa" polecam.

Astre
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 12, 2016, 20:59:46 »

Nie musze. Wyprobowalam na sobie i mi bliskich.

To co robi Ormus, to określić można jako uzysk dla świadomości. Ten uzysk nie jest jednak  zbyt wielki jeżeli organizm zawiera sporo toksyn, pasożytów itd. zresztą Adam o tym mówi, lub pisze. To poszerzenie świadomości jest znaczne dla Bretarian. Już samo niejedzenie potężnie poszerza świadomość, o czym Veni tłumaczy na Harmonii Kosmosu, a jak jeszcze dołożysz do tego Ormus, to dopiero dzieją się ciekawe rzeczy, które nazwać by można wyjście poza schemat  widzenia rzeczywistości, która rzeczywistością nie jest.

Wspomniałem wcześniej, że Adam relatywnie rzecz biorąc nie wiele mówi o Ormusie na wykładach i o wiele więcej można dowiedzieć  się ze strony choćby  Dawida Hudsona, bo chodzi oto, że nie jest w stanie przekazać rozległej wiedzy na ten temat, bo wykłady trwały by setki godzin, więc trzeba samemu sięgnąć do źródeł jak ktoś chce.

Lady F.

Ten Ormus, który rekomendujesz robią maszyny. Jest on wykorzystywany do różnych procesów technologicznych,  chemicznych,  biochemicznych. Coś mi mówi, że jego spożywanie może doprowadzić do tego o czym mówi o Ormusie Dan Winter. Ale, nie mam na to dowodów, więc  podpieram się w tym momencie Danem Winterem w tym temacie.

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2016, 00:09:55 wysłane przez Astre » Zapisane
Lady F
Zaawansowany użytkownik

Merlin

« Odpowiedz #15 : Wrzesień 13, 2016, 08:13:08 »

Astre -

Dzieki za pozdrowienia, wzajemnie.

Ormus, z ktorym ja mialam/mam do czynienia jest pochodzenia jak najbardziej naturalnego. Chodzi mi o materiał piroklastyczny, rodzaj skaly pylowej, ktora jest wyrzucana z glebi wulkanu podczas erupcji. Sa tego rozne odmiany, ale to jest nosnik zyciodajnych elementow, bo powstalych podczas reakcji chemicznych w warunkach na powierzchni ziemi niemozliwych do uzyskania.

Co do tego o czym piszesz, to takie stany mozna osiagac chyba na rozne sposoby, i roznymi metodami, z wlasnego przyzwolenia, albo z atakow na odleglosc. Tajemnica postrzegania sygnalow wydawanych przez zmanipulowany mozg.

Ormus zwany jest rowniez przez czesc naukowcow, nowa forma materii, i to to wlasnie probuje na swoj sposob wytlumaczyc Adam Anczykowski w wykladzie o kosmicznej transmutacji. I byc moze ta inna, nowa forma materii zwana byla kiedys kamieniem filozoficznym.

P.S. Polecajac Goldwasser chcialam zwrocic uwage na role zlota (prawdziwego).

Lucyfer
Administrator
Ekspert

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 13, 2016, 10:45:11 »

Cytat: Lucyfer
Kamień Filozoficzny zwany był również przez alchemików "Proszkiem Projekcyjnym" obecnie znany pod nazwą "Ormus"

Niestety NIE. Jest to dezinformacja.....  nie moge patrzeć!
Ormus to nie jest żaden  Kamień Filozoficzny !
 W dwóch zdaniach  można określić tak samo jak autor strony ksiegawodnika.pl czyli, jakby - porównać  krowę do kury.

Dzięki Astre

10 Pierwszych rozdziałów Księgi Wodnika w polskiej wersji zostało już udostępnione na stronie http://www.ksiegawodnika.pl/

Na stronie 53 Anonymus wyraża swoją opinie na temat Ormus.

Na stronie https://archive.org/stream/TheBookofAquarius/The%20Book%20of%20Aquarius_djvu.txt znajduje się cała książka w wersji angielskiej

Nie wiem skąd skojarzenia u niektórych, że Ormus jest modelem matrycy czterowymiarowej ?
Patrz od 12:56 min
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hHXvNI6tTOw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hHXvNI6tTOw</a>

Cytat: Lady F
Co do istoty kamienia filozoficznego Lucyfer wstawil kiedys z YT takie dwa filmiki. Chodziolo o Sir I. Newton i kamien filozoficzny. Obejrzalam dokladnie. I daltego wyprzedziles mnie z tym pytaniem. Bo finalem w filmiku byl dzbanuszek pomalowany czyms tam... oraz cala historia faceta, ktory byl "mieszany". To tak delikatnie powiedziane.

Filmik o Sir I Newton znajduje się tutaj

Polecam cały wątek: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,590.msg3010.html#msg3010

Astre
Użytkownik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 14, 2016, 20:25:36 »

Na stronie 53 Anonymus wyraża swoją opinie na temat Ormus.

Tylko, że jak na moje oko nie jest to opinia. Bo opinia kojarzy mi się z jakimś światopoglądem. Tymczasem autor książki  przytacza rzetelną wiedzę  na temat Kamienia Filozoficznego, co jednoznacznie wskazuje,  że Kamień Filozoficzny, to nie  Ormus i jedno ma się nijak do drugiego.

Stasiu Szczepanik, którego tutaj wypowiedź Lucyfer przytaczasz,  to  niewątpliwie ciekawy gość i wynalazca, niemniej słowa które wypowiada, że dusza zbudowana jest z tej materii/niematerii, to myślicielski światopogląd. Nikt nie wie, z czego zbudowana jest dusza, bo nie mamy takich instrumentów badawczo/poznawczych, aby to stwierdzić,  nie wspominając o tym, że de facto tak zwaną duszę, to  wymyślili sobie greccy filozofowie.

Strony: « 1 2 3 4 5 »   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: