logo

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: "9/11: Explosive Evidence -- Experts Speak Out"  (Przeczytany 4543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vortex7

• Zaawansowany użytkownik
    • Bezdomny blog
    • Email
"9/11: Explosive Evidence -- Experts Speak Out"
« dnia: Wrzesień 11, 2011, 00:26:17 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YW6mJOqRDI4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YW6mJOqRDI4</a>

Offline Rick

• Nowy użytkownik
  • *
    • Email
Odp: "9/11: Explosive Evidence -- Experts Speak Out"
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2011, 05:06:42 »
Nigdy nie zgodziłem się z oficjalną wersją zniszczenia tych budynków w czasie 9/11. 
Jestem pewien że jest to jedno wielkie kłamstwo zrobione przez pewne odnogi rządu USA i ich sprzymierzeńca Izraela. 
Chociaż byłem przekonany że jest to kłamstwo, to jednak zabrało mi dużo czasu aby znaleść odpowiedź na pytanie "Do czego było im to wydarzenie potrzebne?. Przecież USA ma wielką armię i mogą napaść na kogo tylko chcą."

Jednak tak nie jest. W końcu po wielu latach rozważań znalazłem powód dla którego to 9/11 się wydarzyło, jestem tego pewien w 100%.
W jednym zdaniu, chodziło tutaj o zastraszenie i kontrolę całego społeczeństwa w USA i na zachodzie, tak aby armia USA mogła swobodnie przenosić się po świecie i wszczynać wojny bez żadnej opozycji ze strony wolnego społeczeństwa.

Wracając do szegółów mojej teorii to musimy powrócić do lat 60-tych i 70-tych ostatniego stulecia.  Chodzi mi tutaj o wojnę w Wietnamie. 
Pamiętam jak w latach 70-tych polski dziennik TV pokazywał walki zachodniego społeczeństwa przeciwko rządowi USA i przeciwko wojnie w Wietnamie.

My widzieliśmy tylko urywki tych walk na ulicach i uniwersytetach, ale naprawdę te walki odbywały się 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Ci którzy mieszkają w USA mogą sprawdzić te informacje od ludzi którzy przez to wydarzenie przeszli. 

W walkach tych ginęli zarówno zwykli ludzie jak i studenci.  Protesty na ulicach były tak wielkie że paraliżowały funkcjonowanie całego społeczeństwa. 
Nie chcę ujmować nic z bohaterstwa wietnamczyków, ale prawdziwym powodem przegrania tej wojny były właśnie te protesty na ulicach miast Ameryki i zachodniej Europy.
Armia i rząd USA dobrze zapamiętali daną im lekcję od wolnego społeczeństwa.

Gdy przyszła ochota zaangażowania wojsk USA w nowych wojnach w 21 wieku, potrzebne było coś co będzie kontrolować społeczeństwo i da swobodę rządowi USA do angażowania się gdzie chcą i kiedy chcą.  I tutaj właśnie wymyślili oni to 9/11. 

Poświęcili 3,5 tysiąca ludzi, ale co to jest dla nich, jak co roku w USA gine około 20 tysięcy ludzi w wyniku użycia broni palnej. 
Od tego momentu każda wojna nie jest traktowana jako wojna, ale jako walka z tak zwanym "terrorem". 
Wydaje się że rząd USA mówi, my nie atakujemy nikogo, my tylko szukamy "terrorystów" po całym świecie.

Całe amerykańskie społeczeństwo poddane zostało kontrolii czasami przypominającej kontrolę społeczeństwa niemieckiego podczas rządów Hitlera. 
Wszyscy są zastraszeni i nikt nie może powiedzieć słowa przeciwko wojnie, ponieważ jest oskarżany o zdradę i brak patriotyzmu.
Muszę przyznać, że udało im się to wyśmienicie. Ale historia i tak pokaże że jest to jedno wielkie kłamstwo.

Niektórzy z was zapytają, "Dlaczego armia USA miałaby wywoływać wojny na całym świecie?". 
W odpowiedzi usłyszycie odemnie, że każda wojna przynosi ogromne zyski dla korporacji amerykańskich które produkują uzbrojenie. 
Najczęściej ludziom wydaje się że po wygraniu II wojny światowej produkcja zbrojeniowa w USA zatrzymała się.  Fabryki zostały zamknięte i ludzie poszli do domow.
Wcale tak nie jest, produkcja zbrojeniowa idzie ciągle całą parą. 

Po wyprodukowaniu tego sprzętu potrzeba go zużyć, aby można wyprodukować nowy sprzęt. 
Dlatego USA buduje sobie na świecie żywe poligony wojskowe, aby ten sprzęt testować.
Taką próbą budowy żywego poligonu, była wojna w Wietnamie. 
Była to próba użycia nowych broni na żywym społeczeństwie wietnamskim pod pretekstem walki z komunizmem. 

J.F. Kennedy próbował wycofać wojska USA z Wietnamu i dlatego dostał kulkę w głowę.
Ci sami ludzie którzy go zabili, stworzyli sobie teraz nowe poligony do testowania nowych broni w Iraku i Afganistanie.
G.W. Bush ustanowił sobie nowe prawo, mówiące o tym że USA ma prawo do zaatakowania każdego kraju na całym świecie, gdy uzna że są tam tak zwani "terroryści".  To właśnie stało się z Irakiem.

Cały wolny świat jest zagrożony nie ze strony arabów, ale tych którzy stoją poza rządem USA i naprawdę rządzą USA, tacy jak FED i wielkie prywatne korporacje produkujące broń dla wojska.

Offline Rick

• Nowy użytkownik
  • *
    • Email
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2011, 21:41:39 »
Tym razem to video jest po polsku.  Solving the Mystery of WTC 7 - Polish
http://youtu.be/PYyu6HPOq64

Offline Leszek

• Administrator
  • Ekspert
    • Status GG
    • swietageometria.info
    • Email
9/11: Historia Zamachu na WTC w 5min
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2012, 14:39:51 »
9/11: Historia Zamachu na WTC w 5min...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=z3G4lrnSEp8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=z3G4lrnSEp8</a>

Offline Rick

• Nowy użytkownik
  • *
    • Email
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2012, 00:53:56 »
A to jest bardzo ciekawe wydarzenie.  Dopiero po oglądnięciu tego video dowiedziałem się że ta sama grupa żołnierzy USA która to miała niby "zabić Bin Ladena" i wrzucić go do morza, w tajemniczy sposób uległa wypadkowi i wszyscy oni zginęli.  Historia się powtarza, jak to mówią.  W podobny sposób zlikwidowano świadków zamachu na JKF.  Po zabiciu JFK, Lee Oswald został zlikwidowany strzałem w brzuch przez Jacka Ruby, a ten został otruty w więzieniu zanim zaczął "puszczać farbę".  Taka sama metoda, zmieniły się tylko czasy i ludzie przeznaczeni do likwidacji.  Aż strach pomyśleć czyje łapy manipulują naszą historią.  Za parę stuleci napewno to wszystko wyjdzie na wierzch.