Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

W tej chwili nie ma nikogo na czacie
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Cześć !  (Przeczytany 2088 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Acidizer69
Gość
« : Październik 30, 2011, 21:26:34 »

WItajcie.

Za długo myślałem co napisać w ramach powitań i w rezultacie uznałem, że mógłbym to uczynić na wiele różnych sposobów. Którykolwiek bym wybrał rezultat będzie jednakowy i można go opisać w skrócie kilkoma zdaniami. Ponieważ i tak napisałbym coś w tym stylu więc nie skłamałbym mówiąc, że tematyka jest mi bliska, moją pasją jest poszerzanie horyzontów o wartościową wiedzę i nowe perspektywy, poznawanie interesujących ludzi i oczywiście poszukiwanie przygód oraz nowych wyzwań. Z racji obecnie wykonywanej pracy oraz przeszłości związanej z komputerami ( sieciami ) od r. 1983 ( 1988 ) staram się wykorzystywać wolne chwile w sposób produktywny i kształcący np. uczestnicząc w dyskusjach na tematy ważne i ważniejsze. Zatem od czasu do czasu zabiorę głos w tej czy innej materii, ale z racji innych pasji mogę znikać na dłuższe okresy w świecie do którego dostęp zapewnia inny hardware poza komputerem czyli moje 34 letnie ciało. A jak wiemy jest to świat nieskończonych możliwości i bez granic. W tym świecie zwanym roboczo "zewnętrznym" kocham tzw. software ( po to tu jestem i tym się podzielę ) ale i hardware ( szczególnie wersję dla pań ze względu na kompatybilność software'u  Mrugnięcie ).

By być "fair" ostrzegam, że uwielbiam poczucie humoru, cięty dowcip, czasem ale to czasem bywam sarkastyczny. Nie toleruję za to niechlujstwa wypowiedzi i niskich energetycznie zagrywek. Te ostatnie tzw. "zagrywki" mają wiele technicznych i specjalistycznych nazw wywodzących się z psychologii, psychiatrii czy z języka popularnych sekt i kultów. Wspominam o tym by za wczasu rozwiać wątpliwości co do stanowiska, które roboczo nazywa się "reprezentacyjnym". Nie forsuję żadnych religii, poglądów, opinii czy kierunków. Dodam, że ton moich wypowiedzi jest elementem konwencji, którą przyjąłem w pełnej zgodzie ze swoimi możliwościami oraz indywidualną charakterystyką roboczo nazywaną "osobowością"...

Serdecznie pozdrawiam.  usmiech

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Leszek
Administrator
Ekspert

4357533

swietageometria.info swietageometria Leszko2012
Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Październik 30, 2011, 22:12:34 »

WItajcie.
WItaj! Uśmiech

(...) od czasu do czasu zabiorę głos w tej czy innej materii, ale z racji innych pasji mogę znikać na dłuższe okresy w świecie do którego dostęp zapewnia inny hardware poza komputerem czyli moje 34 letnie ciało.
Tu Cię bardzo dobrze rozumiem. Ze swej strony, dodałbym także obowiązków...

By być "fair" ostrzegam, że uwielbiam poczucie humoru, cięty dowcip, czasem ale to czasem bywam sarkastyczny.
To dziś trzeba ludzi ostrzegać przed poczuciem humoru? Duży uśmiech

Nie forsuję żadnych religii, poglądów, opinii czy kierunków.
A może chociaż raz na kwartał? Tak z poczucia humoru... Mrugnięcie

Serdecznie pozdrawiam.  usmiech
Również  pozdrawiam! usmiech

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on MagnoliaShare this topic on TwitterShare this topic on Google buzz 

Acidizer69
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 30, 2011, 22:24:49 »

Ad. 1  Zawstydzony

Ad. 2  O tym nie wspomniałem gdyż każdy ma to na standardzie, ale racja - nie należy zapominać.

Ad. 3 To zauważyłem czasami jest potrzebne. Wtedy to właśnie ten "czas" gdy bywam sarkastyczny. Bez ostrzeżenia wtedy  Mrugnięcie

Ad. 4 Ok. Dziwi mnie ta literówka jaką zrobili na banknotach dolarowych. Zapomnieli dodać "L" w jednym z wyrazów.

Ad. 5  Duży uśmiech

Michał-Anioł
między niebem a piekłem
Moderator Globalny
Ekspert

Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym

Michał Anioł
Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Październik 31, 2011, 14:17:20 »

witamy i czekamy na twoje posty

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie zrozumieć świat!

www.imaginarium.org.pl
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: